Postanowiłam zmienić meble w kuchni. Tak długo na to czekałam i odkładałam pieniążki, że jak tylko pojawiła się możliwość to nie chciałam już dłużej czekać. Mój brat jest budowlańcem i akurat miał w pracy przestój. Musiał iść na urlop i powiedział, że może zabrać się u mnie za remont. Od razu się z  nim umówiłam i pojechaliśmy razem do sklepu budowlanego.

Zlewozmywak bardzo mi się spodobał

zlewozmywak dwukomorowy stalowy podwieszanyWybrałam kafelki a także farbę i wszystkie rzeczy potrzebne do remontu. W międzyczasie zaprosiłam stolarza, który dokonał pomiarów i zaprojektował dla mnie kuchnie. Wszystko szło ekspresem. Cieszyłam się z tego bo już nie mogłam się doczekać mojej nowej kuchni. Stolarz przygotował dla mnie bardzo ciekawy projekt. Najbardziej podobał mi się wybrany przez niego zlewozmywak dwukomorowy stalowy podwieszany. Jeszcze nigdy takiego nigdzie nie widziałam. Oglądałam sporo programów, w których były remontowane wnętrza. Mój brat pokazywał mi też różne swoje remonty i nigdy nie widziałam takiego fajnego i pomysłowego zlewozmywaka. Od razu powiedziałam, że projekt mi się podoba i stolarz dostał moją zgodę do działania. Zależało mi na krótkim terminie. Lubiłam gotować i piec ciasta, ciasteczka i chciałam jak najszybciej wrócić do moich ulubionych zajęć. Stolarz z bratem uwijali się jak mróweczki. W ciągu dwóch tygodni moja kuchnia była skończona. Wszystko mi się bardzo podobało. Byłam zadowolona z efektu końcowego jaki udało im się osiągnąć.

Moje meble na wymiar i zlewozmywak trochę kosztowały ale efekt przeszedł moje oczekiwania. Wszystko jest funkcjonalne i dobrze wykonane. Meble ze zlewozmywakiem idealnie współgrają. Mogę teraz śmiało gotować  i piec. Nowy zlewozmywak jest bardzo solidny i wygodny w użytkowaniu. Nie wymaga specjalnej pielęgnacji i mogę w nim  śmiało wszystko robić. 

 

Jak wyglądają rębaki?<< >>Kuchnie na wymiar

O Autorze : Sebastian