Od wielu lat pracuję w sklepie spożywczym pewnej popularnej, globalnej marki. W naszej pracy nieustannie stawiamy na rozwój, co wiąże się ściśle z tym, że sukcesywnie staramy się poszerzać swoją ofertę o nowe produkty. Od kilku lat oferujemy naszym klientom świeże pieczywo, które wczesnym świtem wypiekamy w mini-piekarni z gotowych składników. Ostatnio w naszej malutkiej piekarni zagościła nowoczesna maszyna, która bardzo usprawnia tę czynność.

Praktyczne zastosowanie linii do wypieku bułeczek

linie do bułekDoskonale pamiętam te czasy kiedy gotowe pieczywo trafiało do naszych sklepów. Sporo naszych klientów narzekało jednak na to, że sprowadzane bułki są zbyt zimne i twarde. Szefostwo postanowiło więc zainwestować w profesjonalne linie do bułek, których celem było również usprawnienie naszej pracy. Z racji tego, że pracuję w supermarkecie, każdego dnia muszę wywiązać się z wielu zadań. Zautomatyzowane linie do wypieku bułek nie muszą być nieustannie kontrolowane, dzięki czemu mogę zająć się innymi obowiązkami. Te inteligentne maszyny informują nas nawet o tym kiedy nasze pieczywo jest już gotowe do wypakowania – charakterystyczny, głośny sygnał dźwiękowy poinformuje nas o tym fakcie. Choć za tak zaawansowany technicznie sprzęt musimy zapłacić adekwatnie wysoką cenę, to jednak zakup ten z pewnością nam się opłaci. Będziemy bowiem mogli wypiekać większe ilości pieczywa, co automatycznie przełoży się na czysty zysk.

Polecam więc zakup tego typu maszyny wszystkim tym, którzy posiadają własne piekarnie. Niesamowita wygoda jaką daje owa linia sprawia, że w przyszłości planuję zakup tego urządzenia również do mniejszego, osiedlowego sklepu, który prowadzi mój syn. Jestem pewna, że świeże pieczywo pozytywnie wpłynie na jego biznes – nowi klienci z pewnością będą zadowoleni z tego, że mogą kupić świeże, chrupiące pieczywo.     

Solidne okna PCV z Katowic<< >>Zabierajmy dzieci w góry

O Autorze : Krystian Ząbek