Kompleks kosmetyczny, który postanowiłem otworzyć miał być najnowocześniejszym miejscem w Toruniu. Ogromny nacisk kładłem na jakość i współpracowałem tylko z doświadczonymi przedsiębiorcami. Potrzebowałem jeszcze jakiegoś dobrego projektanta wnętrz i to na szybko.

Współpraca z doświadczonym projektantem wnętrz

projektowanie wnętrz toruńNie miałem pomysłu na zaprojektowanie wnętrz w moim kompleksie a musiał on przecież prezentować się nienagannie. Dlatego też pomoc doświadczonego człowieka w zakresie projektowania wnętrz była mi niezbędna. Tylko nie miałem pojęcia gdzie miałem szukać osoby z doświadczeniem, która wykonuje projektowanie wnętrz Toruń nie był mi znany, ponieważ to była pierwsza moja inwestycja w tym mieście, dlatego też o pomoc postanowiłem poprosić przyjaciela. Znał wiele firm w tym mieście i byłem przekonany, że będzie w stanie polecić mi kogoś właściwego. Nie przeliczyłem się, gdyż mój przyjaciel Eugeniusz dał mi namiary na człowieka, który projektowaniem wnętrz takich kompleksów jak mój zajmował się w pełni profesjonalnie. Od razu nawiązałem współpracę i zatrudniłem tego projektanta. Cieszyłem się, że z pomocą przyjaciela wszystko udało się tak szybko załatwić. Sam pewnie nadal szukałbym kogoś, kto zaprojektuje dla mnie wnętrza w moim kompleksie kosmetycznym. Od samego początku współpraca była bardzo udana i byłem niezmiernie zadowolony. Wiedziałem, że z interesem ruszę w terminie, ponieważ wszystko szło zgodnie z planem. Zatrudniłem najlepszego w branży człowieka.

Pomysł z tego typu interesem zdecydowanie się sprawdził, ponieważ na brak zainteresowania nigdy nie mogłem narzekać. Planuję jeszcze inwestować w Bydgoszczy i Inowrocławiu. Jestem przekonany, że w tych miastach również odniosę tak spektakularny sukces jak w Toruniu. 

 

Sposoby na integrację pracowników<< >>Drzwi do sypialni z poleconego salonu

O Autorze : Michał Gąbka