Pozytywne działanie złota na nasze organizmy zaobserwowali nasi przodkowie jeszcze w starożytności. Z powodzeniem stosowali je, jako panaceum na zmarszczki oraz lek gojący oparzenia i opuchliznę. Dzisiaj już wiemy, że zastosowanie złota jest dużo szersze, zarówno w kosmetologii, jak i w medycynie. Znajdziemy je w kremach do twarzy, w postaci serum oraz jako koncentrat złota koloidalnego.

Złoto koloidalne w medycynie

antyreumatoidalne złoto koloidalneZłoto koloidalne w postaci czystego preparatu, bez chemicznych domieszek, parabenów oraz konserwantów pozytywnie wpływa na jonową wymianę mikroelementów, przyspiesza transport składników aktywnych, a także stymuluje syntezę kolagenu. Te właściwości złota koloidalnego sprawiają, że wpływa ono oczyszczająco na organizm, doskonale sprawdza się w leczeniu trądziku, liszajów, ropni oraz przewlekłych wysypek. Osoby, które cierpią na choroby stawów powinny zaopatrzyć się w antyreumatoidalne złoto koloidalne. Dzięki temu, że preparat posiada silne działanie przeciwzapalne, pozwoli na zmniejszenie bólu oraz złagodzi obrzęki. W reumatoidalnym zapaleniu stawów roztwór nano złota wstrzykuje się bezpośrednio w miejsce objęte chorobą. Sprawia to, że złoto odkłada się w tkankach, a organizm możne z niego korzystać, gdy zajdzie potrzeba. Pozytywnym efektem zastosowania preparatu jest zmniejszenie autoagresji, wywołującej zapalenie stawów, a także szybsza odbudowa tkanek.

Antyreumatoidalne złoto koloidalne znacząco zwiększa odporność organizmu, co sprawia, że ciało daleko silniej broni się przed postępowaniem RZS. Niweluje sztywność stawów, obrzęki, ból oraz tkliwość, dzięki czemu podnosi się komfort życia osoby chorej. Stosowanie złota koloidalnego sprawia, że ustępują lub zmniejszają się nieprzyjemne objawy RZS, a także zahamowane zostaje niszczenie stawów.

Popularność oświetlenia ledowego<< >>Jaką wypożyczalnię wybrać

O Autorze : Tomasz Działkowski