Trzy miesiące temu wydarzyło się coś, co na zawsze odmienił moje życie. Jedna z najpiękniejszych chwil, a mianowicie narodziny mojej córki. Teraz szykujemy się do chrztu a z racji tego, że mamy dość sporą rodzinę, urządzimy z tej okazji małe przyjęcie. Chciałam, żeby było to wyjątkowo wydarzenie, dlatego każdy z gości otrzymał na chrzest piękne zaproszenie.

Zaproszenia zamówione online

zaproszenia na chrzestNarodziny dziecka są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu młodych ludzi. Dla osób wierzących istotny jest też chrzest, dlatego świętuje się go jeszcze po uroczystości w kościele. Niedawno urodziłam córkę i właśnie szykujemy się do jej chrztu. Z tej okazji organizujemy małe przyjęcie i chcieliśmy każdej z zaproszonych osób podarować specjalne zaproszenie. Długo szukaliśmy sklepu, w którym moglibyśmy nabyć takie zaproszenie. I w końcu udało nam się znaleźć sklep internetowy, w którym jest ogromna ilość wzorów zaproszeń i telegramów. Istnieje też możliwość skomponowania własnego wzoru i z takiej możliwości też skorzystaliśmy. Nasze zaproszenia na chrzest są proste, ale bardzo słodkie. Utrzymane w dziecięcej stylizacji wywołują samoistny uśmiech na twarzy. Zaproszenia zamówiliśmy drogą internetową i przyszły do nas w paczce kurierem. Wszystkie wypisaliśmy ręcznie, bo chcieliśmy, żeby goście poczuli się wyjątkowo. Pamiętam, że kiedy byłam mała, nie wysyłało się zaproszeń na chrzest tylko zapraszało się rodzinę telefonicznie. Jest to jednak miły gest, jak da się papierowe zaproszenie. 

Dawanie zaproszeń na różne okazje staje się coraz popularniejszą praktyką. Zapraszamy nie tylko na wesela, ale też na przykład na chrzest. Szykujemy się właśnie do chrztu naszej nowo narodzonej córki. Udało nam się znaleźć sklep internetowy, w którym zamówiliśmy piękne zaproszenia na tę okazję. 

Kuchnie na wymiar<< >>Organizacja wesela w Małopolsce

O Autorze : Ryszard Dowiecki