Dla mnie potrzeby klientów zawsze były na pierwszym miejscu. Dlatego też jak nie miałem na stanie jakiegoś produktu, to byłem go w stanie sprowadzić. Nigdy nie zawiodłem żadnego klienta i zawsze starałem się wywiązywać ze wszystkich ustaleń i obietnic.

Nabycie grzejnika płytowego w korzystnej cenie

grzejnik płytowy stelradDo mojego punktu regularnie przychodził pan Wiesiek. Był to człowiek, który prowadził własną firmę i wykonywał drobne naprawy. Tym razem pan Wisław poszukiwał grzejnika pyłowego, którego na stanie nie miałem. Klient ten znał doskonale moje możliwości, dlatego nie poszedł do innego sklepu, tylko zamówił ode mnie grzejnik płytowy Stelrad, bo wiedział, że będę w stanie go dla niego sprowadził. Specjalnie też pojawił się w moim sklepie wcześniej, bo zakładał, że mogę nie mieć tego produktu od ręki. Zyskałem ogromne zaufanie tego klienta, co napawało mnie ogromną dumą. Od razu zadzwoniłem do dostawcy, u którego zaopatrywałem się we wszystko i poprosiłem o dostawę grzejnika płytowego danej marki. Dostawca poinformował mnie przy okazji, że świetnie trafiłem, bo została ostatnia sztuka, którą dostarczy mi w mocno obniżonej cenie. Pan Wiesiek był moim stałym i też ulubionym klientem, dlatego zdecydowałem, że grzejnik sprzedam mu w takiej samej cenie, w jakiej go zamówiłem. Była to korzystna cena i wiedziałem, że ten klient będzie zadowolony. Kiedy dotarł do mnie zamówiony grzejnik, to od razu skontaktowałem się z klientem, żeby poinformować go o możliwości odbioru.

Pan Wiesław był zaskoczony niską ceną, którą mu podałem za grzejnik. Wyjaśniłem, że trafiłem na niezłą promocję i postanowiłem jemu sprzedać taniej ten grzejnik. Klient zadeklarował, że już zawsze zakupy będzie robił tylko u mnie. To była bardzo miła informacja z jego strony.

Projekty saun dla każdego<< >>Oryginalne wizytówki firmowe

O Autorze : Katarzyna Mikołowska