Telefon był narzędziem które posiadało ogromną funkcjonalność w trakcie wykonywania zadań, więc nawet w wojsku stosowaliśmy takowe bardzo szeroko. Telefony mogły być używane zarówno do komunikacji, jak i do orientacji w terenie, jeśli posiadały moduł GPS, jak również do wielu innych zadań.

Pancerny futerał Rugged Armor

spigen rugged armorTelefony były jednak bardzo delikatnym sprzętem, źle znoszącym warunki pracy w jakich często przychodziło nam wykonywać zadania, więc staraliśmy się chronić je najlepiej, jak było to możliwe. Futerały i etui były najczęstszymi akcesoriami, stosowanymi w tym celu, przede wszystkim odmiany wzmacniane. Jednym z najlepszych z jakimi dotychczasowo się spotkaliśmy był futerał Spigen Rugged Armor, bardzo masywny i dość ciężki, aczkolwiek zapewniający najwyższy poziom ochrony sprzętu. Wizualnie był on dość atrakcyjny, posiadając futurystyczne wykończenie i dość agresywne, geometryczne kształty, aczkolwiek walory ochronne były największą jego zaletą. Zewnętrzna skorupa etui była bowiem wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa, bez trudu znoszącego najmocniejsze uderzenia bez najmniejszych uszkodzeń. Wewnętrzna warstwa etui była natomiast wyłożona miękkim materiałem wytłumiającym, chroniącym telefon przed nadmiernymi wstrząsami czy właśnie uderzeniami.

Etui to było przystosowane do użytkowania w najtrudniejszych warunkach, dlatego też było całkowicie uszczelnione i wodoodporne, chroniąc nie tylko przed zalaniem ale również przed zakurzeniem. Szyby osłaniające obiektyw aparatu telefonów były równie wytrzymałe co korpus etui, aczkolwiek w żaden sposób nie zmniejszały jakości zdjęć czy filmów. Rugged Armor pasował do większości modeli telefonów z najpopularniejszej serii, i można było również spotkać go w odmianach dedykowanych do pojedynczych modeli.

 

Zalety haków holowniczych<< >>Jak dojechać z Polski do Holandii?

O Autorze : Kamil Bogdański