I wasz Wagabunda jest już gotowy do największej pieszej wędrówki w sezonie. Plecak spakowany, suplementy diety spakowany, czapka szczęśliwa na głowie, a buty w przedpokoju czekają na wielkie wyzwanie.

Witamina k2 powinna znaleźć się w apteczce

dobra witamina k2 sklepOczywiście zanim wyruszyłem byłem na konsultacjach z lekarzem, dlatego posiadam podręczną apteczkę, w której posiadam już takie cuda jak bandaż, witamina c lewoskrętna, wodę utlenioną i cały ten potrzebny majdan. Zastanawiałem się też czy witamina d3 będzie potrzebna, ale lekarz powiedział, że spokojnie dostarczę ją do organizmu dzięki diecie, jaką zatwierdził powiatowy ekspert z dziedziny dietetyki i zdrowego odżywiania. Moja dziewczyna zatroskana moją niefrasobliwością włożyła mi do kieszeni kurtki opakowania różnych tabletek w tym dobra witamina k2 sklep, witamina a1 i inne różne takie. Jest pielęgniarką, więc pielęgnuje mnie codziennie i bardzo się martwi jak wyjeżdżam na takie wyprawy. Ważne, że mój najważniejsze suplementy diety jest schowany głęboko w kieszonce, przecież w takiej podróży muszę brać swój lek na jaskrę. Jeżeli ta przypadłość się pogłębi będą kłopoty, zatem rozumiecie powagę sprawy. Ostatnie momenty były trudne, pożegnałem się z mamą, włączyłem aplikację na telefonie, sprawdziłem czy powerbank mam naładowane i ruszyłem do przodu.

Zahaczę tylko o sklep osiedlowy po bibułkę i będę już w pełni gotowy do działania. Piszę to idąc na swoim nowym tablecie, który otrzymałem od sponsorów wyprawy, za co im serdecznie dziękuję. Czekajcie cierpliwie na kolejne wpisy, dla was ziomy.

Sprzedaż torebek papierowych prosto od producent<< >>Wymiana opon w tirze i podnośniki kolumnowe

O Autorze : Kamil Bogdański