Impreza bez alkoholu to dla wielu osób żadna impreza – można takowe organizować, ale z pewnością nie wszyscy byli zadowoleni. Odrobina jakiegoś trunku nikomu nie zaszkodzi (w końcu nie mówimy o upijaniu się do nieprzytomności), a jeżeli ktoś nie chce pić, to przecież nie musi. Dlatego dobrze jest mieć coś w zanadrzu, ale warto też pokusić się o coś więcej.

Kolorowe trunki są najlepsze

mobilny drink bar na imprezyOrganizowałam swoją imprezę urodzinową już od dwóch tygodni. Wydawało mi się, że wszystko mam. Pokój z konsolą i różnymi grami, żeby trochę się rozerwać, DJ był załatwiony, mama obiecała zrobić pyszny, domowy tort, przygotowałam przekąski, pizzę i napoje. Właśnie, czy napoje gazowane, woda i soki wystarczą? Tak, już wiem czego mi brakuje – odrobiny alkoholu. Jesteśmy przecież pełnoletni, więc możemy sobie na coś pozwolić. Wiedziałam jednak, że muszę zaszaleć, dlatego zdecydowałam się wynająć mobilny drink bar na imprezy. Drinki w mojej skromnej opinii były najlepszą rzeczą w świecie alkoholów: kolorowe i słodkie, takie jakie lubiłam. Na samą myśl o drinku z pysznym likierem arbuzowym ciekła mi ślinka. Cóż, mój pomysł okazał się hitem i każdy ze znajomych zapewniał mnie, że na ich imprezie również znajdzie się coś takiego. Prawdę mówiąc, wcale im się nie dziwię, bo dzięki drink barowi atmosfera na imprezie stała się jeszcze bardziej pozytywna, a tym bardziej spiętym udało się bez problemu rozluźnić.

Nie bójmy się eksperymentować z atrakcjami na imprezie, w końcu wszystkie chwyty, które mogą ją uświetnić są dozwolone. Nie martwmy się też podawaniem trunków gościom, w końcu to nic złego jeżeli znamy umiar: wtedy nie ma mowy żeby nasza impreza wymknęła się spod kontroli gdy będziemy pić z głową, a na pewno będzie znacznie przyjemniej i weselej.

 

Najlepsze atrakcje w Kudowie<< >>Czy warto wybrać usługi księgowe w Piasecznie?

O Autorze : Tomasz Działkowski