W tym roku postanowiłam spędzić tydzień urlopu w Polsce nad naszym wspaniałym morzem. Pomysł bardzo przypadł do gustu moim przyjaciołom, którzy również zaplanowali ciekawe wycieczki oraz relaks na plaży. Nie mogliśmy doczekać się wyjazdu oraz rozpoczęcia wakacji.

Rezerwacja fajnego noclegu w Gdańsku na wakacje

fajne noclegi w gdańskuWypoczynek na plaży jest jedną z moich ulubionych aktywności wakacyjnych, jednak, podobnie jak moi znajomi, chciałam także zwiedzić kila muzeów oraz miejsc kultury w mieście, w którym mieliśmy się zatrzymać. Szybko znalazłam fajne noclegi w Gdańsku i w imieniu naszej paczki przyjaciół dokonałam rezerwacji i wspólnie czekaliśmy na wyjazd. Gdańsk okazał się być przepięknym miastem, a nasze noclegi znajdowały się w samym sercu historycznej starówki. Wynajęliśmy kilka pokoi wraz z zapleczem socjalnym oraz łazienkami, w starej i zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Widok z okna był doprawdy imponujący, dzięki czemu nasze nastroje były jeszcze lepsze. Pokoje były wyposażone w duże i wygodne łóżka, nowoczesne telewizory oraz nieograniczony dostęp do Internetu. W naszych kwaterach bez problemu mogliśmy przygotować ciepłe posiłki, ponieważ pomieszczenie socjalne było wyposażone w kuchenkę, czajnik i lodówkę, a w szafach znaleźliśmy sztućce oraz talerze. Całe nie spędzaliśmy poza wynajętymi pokojami, a wieczorami zmęczeni wracaliśmy na nocleg. Nie mieliśmy żadnych kłopotów z właścicielami kwater, gdyż byli to bardzo sympatyczni i pomocni ludzie. W pokojach spędzaliśmy głównie noce oraz wieczory, podczas których graliśmy w różne gry oraz wspólnie oglądaliśmy wspaniały pejzaż Gdańska przez duże okna. Tydzień szybko minął i nadszedł czas na to, aby wrócić do domu. Z wakacji wróciliśmy wypoczęci i bardzo zrelaksowani.

Wakacje w tym roku były bardzo udane. Razem z grupą przyjaciół spędziłam kilka wolnych dni w przepięknym, nadmorskim mieście, które słynie ze swojej oryginalnej architektury. Podczas urlopu zatrzymaliśmy się w wygodnym i komfortowym miejscu, w którym odpoczywaliśmy i miło spędzaliśmy wakacyjny czas.

Koszty wynajęcia sali konferencyjnej<< >>Nowoczesne meblościanki solidne i funkcjonalne

O Autorze : Zdzisław Paksiński