Mój mąż jest rozsądnym człowiekiem i jak podejmie jakąś decyzję to większości wypadków jest to decyzja bardzo dobra. Mnie czasem, ponieważ podejmuję decyzje emocjonalnie, zdarza się niestety podjąć te złe decyzje, dlatego gdy budowaliśmy dom, o większości rzeczy decydował mąż, a mnie było to na rękę.

Posadzka epoksydowa do garażu i do kuchni

posadzki epoksydowe wrocławW jego firmie na hali położono posadzkę epoksydową i Marian był nią zachwycony. Postanowił taką samą położyć u nas w garażu. Pokazał mi na zdjęciach o co dokładnie mu chodzi, a ja dziwiłam się, że chce taką ładną podłogę położyć akurat tam. W zamian uzyskałam informację, że dzięki tej posadzce nie będzie się kurzyć z betonu i nie będzie na nim plam po oleju. Nie ma na niej łączeń, więc taka posadzka jest idealna do utrzymania czystości. Przekonał mnie. W miedzy czasie, gdy szukaliśmy firmy, która robi posadzki doczytałam jeszcze, że łatwo ją naprawić i nie jest bardzo droga, w odniesieniu do swoich właściwości. Gdy zostałam sama wpisałam jeszcze raz w komputerze: posadzki epoksydowe wrocław i spojrzałam na realizacje firm. Spodobało mi się to rozwiązanie, ale w przeciwieństwie do mojego męża, ja chciałam mieć taką w salonie. Albo w sypialni. 3D są piękne… Byłam zachwycona posadzkami z żywicy. Dlaczego przy okazji robienia garażu nie zrobić by pokoju? Walory estetyczne tej posadzki były dla mnie bardzo kuszące. Porozmawiałam z mężem i powiedziałam mu o swoim pomyśle. Trwała i odporna – to akurat cechy, które najmniej były istotne w sypialni, ale walorów estetycznych faktycznie nie mógł jej odmówić.

Skończyło się tak, że posadzkę mam w kuchni i w garażu. Uważam, że mam najpiękniejszą kuchnie na świecie. Podłoga wspaniale współgra z kolorami na ścianach. Nie to co zwykła biel podłóg halowych; moja kuchnia ukazała jej największe piękno.

Sklep z piękną biżuterią<< >>Rocznica ślubu z fotobudką

O Autorze : Ryszard Dowiecki