Zanim kupiłam swoją pierwszą wyciskarkę do soków tak naprawdę nie znałam prawdziwego smaku dobrego soku. Od zawsze piłam dużo soków, przez kilka ostatnich lat szklanka soku po przebudzeniu to dla mnie codzienność, ale okazało się, że soki wyciskane w domu, a takie ze sklepu to dwie różne sprawy. Przy wyborze mojej pierwszej wyciskarki pomógł mi ekspedient w sklepie i muszę przyznać, że doradził mi świetnie.

Wyciskarka Hurom okazała się świetnym sprzętem

wyciskarka do owoców huromMój wybór, zgonie z poleceniem sprzedawcy w sklepie, padł na firmę Hurom i jej najnowszą wolnoobrotową wyciskarkę do soków. W sprzęcie bardzo spodobało mi się to, że choć jest to niby tylko wyciskarka to jednak można przy jej pomocy przygotować też inne rzeczy np. sorbety, które uwielbiam. Mogę więc śmiało powiedzieć, że wyciskarka do owoców Hurom jest sprzętem wielofunkcyjnym. Wybrałam wyciskarkę poziomą, bo taki typ bardziej spodobał mi się niż wyciskarki pionowe. Bardziej też pasuje mi do kuchni. W wyciskarkach tych oprócz wprowadzenia świetnych technologi zadbano też o tym by dizajn sprzętu cieszył oko. Moja wyciskarka jest czerwona i uważam, że jest po prostu piękna. Nie muszę chyba mówić o tym, że wyciskarka świetnie sobie radzi z wyciskaniem soków, nawet z tych najtwardszych owoców. Bardzo podoba mi się to, że jest to sprzęt cichy, a więc widać, że producent zadbał o każdy najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu użytkownicy są zachwyceni sprzętem, którego używają. Używanie tej wyciskarki jest dziecinne proste, tak samo jak jej czyszczenie, za co jeszcze bardziej kocham ten sprzęt.

Teraz kiedy mam w domu wyciskarkę do owoców to soki polubiłam jeszcze bardziej, o ile jest to w ogóle możliwe. Wyciskarkę kupiłam z myślą o wyciskaniu owoców, ale teraz łączę różne smaki i w swoich mieszankach używam też warzyw. Jako, że ten sprzęt nie ma problemów z żadnymi produktami, nawet twardymi to mogę robić soki jakie tylko chcę. Bardzo często korzystam też z dodatkowych funkcji tej wyciskarki i robię sobie sorbety albo wykorzystuję tę wyciskarkę do zrobienia domowego masła orzechowego.

 

Fotografie wywoływane online<< >>Aplikacje webowe, desktopowe i mobilne

O Autorze : Daniel Gwardia