Stylowa biżuteria to odłączny dodatek stylizacji każdej pięknej kobiety. Wiele damskich toaletek jest przepełnionych różnego typu naszyjnikami, kolczykami i pierścionkami ze srebra i złota. W wielu z nich brakuje jednak unikatowej i niepowtarzalnej biżuterii, która nie będzie stanowiła tylko przepięknej ozdoby, ale i również swoistego rodzaju talizman, który towarzyszy swojej królowej przez całe życie.

Przepiękny naszyjnik z pereł ozdobą kobiety

okrągłe perły - naszyjnikiNa rynku obecne są liczne rodzaje biżuterii z perłami. Szczególnie efektowne są okrągłe perły – naszyjniki wykonane z tych tworów natury wyjątkowo piękne. cudownie prezentują się na szyi, dodają szyku i stylu. Idealnie wpasowują się w różne stylizacje, zarówno te bardziej codzienne, jak i również wyjściowe i okolicznościowe. Naszyjnik z okrągłych pereł to wzór przepięknej prostoty. Dostępne na rynku perły mogą być słodkowodne i morskie. Perły słodkowodne to są tzw. perły bezjądrowe. W związku z tym posiadają duży procent masy perłowej w całej perle, a więc są dość trwałe. Inaczej jest w przypadku pereł morskich. Są zdecydowanie rzadziej spotykane i jednocześnie mniej trwałe, ponieważ jądro perły stanowi duży procent jej całej. Oferowane  do na rynku perły są hodowlane. Zazwyczaj spotykane perły na rynku są wielkości od 7 do 9 mm. Szczególnie pięknie prezentują się naszyjniki z takich pereł o długości około 45 cm. Idealnie pasują zarówno do większych jak i małych dekoltów. Kolor wybieranych pereł to już kwestia bardzo indywidualna. Sklepy oferują ich całą gamę, od białych, poprzez kremowe, łososiowe, różowe, a kończąc na szarych i ciemnych.

Nietypowa i oryginalna biżuteria stanowi najpiękniejszą ozdobę kobiety. Popularne kruszce nie robią już na nikim wrażenia. Spośród całej biżuterii szczególnie wyróżniają się naszyjniki z okrągłych pereł, które są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Specjalnie dobrany rower dla kilkulatki<< >>koniec kariery zawodowego kierowcy

O Autorze : Olaf Bądzik