Choć moi znajomi zazwyczaj nie zdają sobie z tego sprawy, mam bardzo duże trudności z kupowaniem prezentów. Nigdy nie wiem, co danej osobie mogłoby się spodobać, mimo że na co dzień jestem raczej pomysłową osobą. Z tego powodu zawsze się stresuję, kiedy wiem, że zbliża się jakaś uroczystość. Chciałabym, aby moje upominki wywoływały u innych radość i były na swój sposób wyjątkowe, dlatego ostatnio postanowiłam poprosić o pomoc przyjaciółkę.

Gdzie piękny haft, tam niezwykła koszulka

haft komputerowy na koszulkachKiedy spotkałam się ze swoją znajomą na kawie, dokładnie opisałam jej cały problem. Wyznałam, że nigdy nie wiem, co powinnam komuś kupić i chciałabym znaleźć jakieś rozwiązanie. Poradziła mi, żebym pomyślała, na czym najlepiej się znam i spróbowała stworzyć z tych umiejętności ciekawy upominek. Początkowo sceptycznie podeszłam do tego pomysłu. Moją największą pasją było szycie, ale nie do końca wiedziałam, w jaki sposób mogłabym to wykorzystać do tworzenia prezentów. Dopiero po dłuższym zastanowieniu doznałam olśnienia, że personalizowany haft komputerowy na koszulkach byłby świetną metodą na wywołanie u drugiej osoby uśmiechu. Tego typu haft był bardzo prosty do stworzenia — nie wymagał ode mnie zbyt wiele czasu ani umiejętności. Tak naprawdę skomplikowane było tylko tworzenie odpowiedniego projektu, przy którym zresztą dobrze się bawiłam. Co więcej, ten sposób ozdabiania ubrań wyróżnia się niezwykłą trwałością, dzięki czemu mogłam mieć pewność, że wytrzyma w czyjejś szafie długie lata.

Na początku trochę bałam się, że mój pomysł nie będzie jednak tak dobry, jak przypuszczałam. Kiedy zbliżały się urodziny mojej przyjaciółki, zrobiłam dla niej koszulkę i zapakowałam ją w piękny papier ozdobny. Gdy wręczałam jej paczkę, nieco się stresowałam. Na szczęście wszystkie nerwy minęły po jej rozpakowaniu. Przyjaciółka była naprawdę zachwycona i dziękowała mi za wspaniały upominek jeszcze kilka dni po przyjęciu.

Źródło: www.arpidruk.pl

 

Wyjątkowa trwałość pierścionków wykonanych z tytanu<< >>Czy warto mieć lampy w ogrodzie?

O Autorze : aniam