Odkupiłem restaurację od człowieka, który nie radził sobie z jej prowadzeniem. Nie odnotowywał żadnych zysków w ciągu ostatnich miesięcy i postanowił sprzedać swój biznes. Ja akurat planowałem poprowadzić restaurację i było mi to nawet na rękę. Wiedziałem, że mi na pewno się uda.

Mocny taras drewniany dumą restauracji

tarasy drewniane zachodniopomorskieRestauracja nie prezentowała się zbyt modnie i musiałem wprowadzić duże zmiany. Do lokalu należał ogromny taras, który w żaden sposób nie był wykorzystywany a to przecież mogło przyciągać klientów. Dlatego postanowiłem przygotować taras. Musiałem wymienić go na nowy, bo deski były już w kiepskim stanie a mi zależało na tarasie z mocnego drewna i nawet wiedziałem kto konkretnie oferował takie właśnie tarasy drewniane Zachodniopomorskie znałem doskonale i dzięki temu wiedziałem, z kim warto było współpracować. Wszystko udało mi się załatwić zdalnie i byłem z tego zadowolony. Wybrałem najmocniejsze deski na taras, bo nie był on zadaszony i chciałem mieć pewność, że odporny on będzie na wszelkie warunki atmosferyczne. Do mojej restauracji przyjechał pracownik tej firmy, by wszystko dokładnie wymierzyć a następnego dnia już rozpoczął się montaż tarasu. W ciągu trzech dni wszystko zostało wykonane i byłem dumny, że restauracja posiadała tak porządny taras. Pozostało zakupienie stolików z krzesłami i ustawienie ich na tarasie. Kiedy będzie ciepło, to na pewno większość klientów będzie chciała usiąść na zewnątrz. Restaurację udało mi się otworzyć przed wakacjami.

Nowa restauracja przyciągnęła sporą ilość osób, Wystrój był nowoczesny a potrawy wyjątkowo smaczne. Zatrudniłem dobrych kucharzy, którzy wykazywali się wyjątkowymi zdolnościami i potrafili przygotować wyjątkowe potrawy, których inne restauracje nie serwowały.

Ochrona lakieru samochodowego<< >>Dobór najlepszych tonerów

O Autorze : Bartek Kolaczyk