Od kilku lat pracuje w sklepie remontowo – budowlanym. Przez te kilka lat udało mi się zauważyć trendy jakie rządzą nami przy robieniu zakupów. Wraz z nadejściem nowej pory roku, ze sklepu rok w rok znikają bardzo szybko te same produkty. Latem są to wiatraki, jesienią granie, a co kupujemy zimą?

Plastikowa łopata do odgarniania śniegu

łopaty plastikoweOkazuje się, że zimą najczęściej z naszego sklepu znikają łopaty plastikowe. Oczywiście biorąc pod uwagę zimy, jakie ostatnio panują w naszym kraju jest to dość dziwne. Kiedy spadnie chociaż odrobina śniegu, przy dziale na którym są wystawione łopaty panuje taki ruch jak w spożywczym na promocji. Oczywiście najszybciej schodzą te łopaty, które kosztują najmniej. Wszystkie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Oczywiście wszystko znika po kolei, najpierw najtańsze łopaty plastikowe, później te troszkę droższe, a na samym końcu te drogie. Zazwyczaj pozostają one dla osób, które się spóźniły na te najtańsze. Zawsze w zimę staramy się, żeby na sklepie znajdował się duży wybór artykułów jakimi są łopaty plastikowe, jak i te z aluminium. Oczywiście przy największym oblężeniu nie zawsze się to udaje, pomimo dostaw co dwa dni. Taka sama sytuacja jest w lato z wiatrakami. Niech się tylko zaczną fale upałów, a wiatraków na całym sklepie nie ma. W tym roku zima rzeczywiście była ciężka. Ten kto zakupił łopatę mógł się cieszyć, że ją posiada, ponieważ był to bardzo chodliwy i niezwykle poszukiwany towar nie tylko na naszym sklepie, ale również w pozostały, które mają łopaty plastikowe w swojej ofercie.

Rzeczywiście trend jest. Natomiast asortyment do którego należą łopaty plastikowe nie zajmuje dużo miejsca. Wystarczy je położyć w komórce lub w zimę wozić samochodem. Tak na prawdę nigdy nie wiadomo, kiedy może nas zaskoczyć śnieg. Chyba też zacznę ją ze sobą wozić. 

Tworzenie garderób na zamówienia to pewna przyszłosć<< >>Odpowiedni mebel wypoczynkowy

O Autorze : Władimir Kliczkowski