Ostatnie lata były dla mnie niezwykle dostatnie. Nowa firma dosłownie rozkwitła, przekraczając moje najśmielsze oczekiwania, znalazłem piękną żonę, która potrafi ugotować dosłownie wszystko, zasmakowałem, co oznacza żyć w luksusie… Żyć nie umierać, nie ma co. Wszystko to jednak wpłynęło na mnie bardziej bezpośrednio, niż mogłoby mi się to wydawać, odbijając się w bardzo dużym stopniu na moim wyglądzie.

Odzież szyta na miarę

szycie odzieży łódźNigdy nie byłem bardzo chudy – zawsze miałem mały, ledwie widoczny brzuszek, który jasno pokazywał, że od czasu do czasu lubię zjeść. Taki stan owego brzuszka, jak się okazało, nie jest jednak stały i może bardzo diametralnie się zmienić, jeśli człowiek popuści przysłowiowego pasa. Luksus, przybytek i umiejętności gotowania żony Julity szybko to udowodniły, przez co nie wiedzieć kiedy przytyłem… No, powiedzmy dość sporo. Koszulki w rozmiarze M odeszły w niepamięć, a ja musiałem przywyknąć do częstej zmiany rozmiaru na większy. Kiedy doszedłem do 6XL, znalezienie pasujących ubrań z luźnego chodzenia po sklepach stało się dość skomplikowanym procesem. Wtedy sobie przypomniałem, że przecież szycie odzieży na miarę jest świetnym sposobem w wypadku trudnej budowy ciała! Wyszukałem więc w internecie zakład zajmujący się przygotowywaniem ubrań na miarę – okazało się też, że jeżeli chodzi o szycie odzieży Łódź w której wtedy mieszkaliśmy posiada spory wybór miejsc, które specjalizują się właśnie w ich przygotowywaniu. Z Julitą zebraliśmy wszelkie potrzebne miary i złożyliśmy zamówienie z nadzieją, iż w końcu będę miał ubrania, w jakich będę się czuł dobrze.

Zamówienie przyszło stosunkowo szybko – znacznie szybciej, niż mogłem się tego spodziewać. Zamówiłem dość dużo ubrań i muszę przyznać, wszystkie były przygotowane absolutnie świetnie! Materiał był najwyższej jakości, a design był dokładnie taki, na jaki liczyłem. Nie czułem się też tak, jak w mojej koszulce 8XL dobranej pod wzrost – te ubrania dokładnie był ułożone do sylwetki, przez co po raz pierwszy od dawna poczułem się naprawdę elegancko.

Prozdrowotny susz z konopi<< >>Komplety mebli tapicerowanych wypoczynkowych

O Autorze : Michał Gąbka