To był ważny dzień w moim studenckim życiu. Pierwszy raz miałem gościć moich rodziców, w mojej własnej kawalerce. Wiedziałem, że rodzice są bardzo wymagający i będą przyglądać się szczegółom. Najważniejsze jednak było, aby wyeksponować rodzinne zdjęcia.

Wizyta rodziców i piękne ramki ze zdjęciami

eleganckie ramki na zdjęciaMoi rodzice to niezwykle wymagający ludzie i to nie tylko wymagający od nas, jako swoich dzieci, ale również wymagający od siebie. Przy tym posiadają niezwykłe wyczucie estetyki, co sprawia że nasz rodzinny dom, jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. Szczególną rolę przywiązują do rodzinnych zdjęć, które w pięknych ramkach można podziwiać w zakątkach całym domu. Każda uroczystość, wyjazd lub święto było pretekstem do zakupu nowych ramek i umieszczania tam zdjęć. Teraz zbliżał się dzień, w którym mieli pierwszy raz odwiedzić moją kawalerkę. Niestety, nie byłem wystarczająco przygotowany na ich przyjazd, moje ściany zamiast rodzinnych zdjęć świeciły pustkami. No cóż, postanowiłem wziąć się w garść i przeprowadzić małe poprawki. Zakupy rozpocząłem w znanym sklepie, który zaskakuje pomysłami w zakresie wyposażenia mieszkań i zakupiłem kilka drobiazgów, między innymi eleganckie ramki na zdjęcia, oraz dodatkową elektroniczną ramkę do ktorej załadowałem zdjęcia z ostatniej imprezy rodzinnej. Po wysprzątaniu mieszkania, zrobieniu zakupów i przede wszystkim zawieszeniu na ścianie wszystkich dostępnych zdjęć, byłem gotowy na przyjęcie rodziców. 

Zdjęcia rodziców oraz mojego rodzeństwa znalazły swoje miejsce na ścianie, a ramka cyfrowa płynnie zmieniała zdjęcia z ostatniej imprezy rodzinnej. Wszystkie zabiegi związane z przygotowaniam a zwłaszcza piękne ramki ze zdjęciami sprawiły, że rodzice uśmiechnięci i zadowoleni, dumnie opuszczali moją kawalerkę po długiej i miłej wizycie.

Produkty dziecięce z dzianiny minky<< >>Projektuję ogrody z koleżanką

O Autorze : Szymon Krzyżewski