W szkole średniej nauczyciel pod koniec nauki zadawał nam pytania związane z naszą przyszłością. Większość miała już obrany kierunek studiów, ale też byli tacy, który nie mieli na siebie pomysłu. Ja na szczęście doskonale wiedziałem co chcę w przyszłości robić.

Zajęcia z architektury wnętrz są ciekawe

architektura wnętrz WarszawaO dawna już interesuje mnie architektura wnętrz Warszawa i na takie studia zdecydowałem się zapisać. Wiedziałem od razu, że ten kierunek do najłatwiejszych nie należy i będę musiał się dużo uczyć, ale miałem świadomość, że to zaangażowanie w przyszłości zaowocuje sukcesem. O swoich planach na przyszłość sam zdecydowałem i rodzice na mnie nie naciskał. Kiedy powiedziałem im, że interesuje mnie architektura wnętrz Warszawa to pochwalili mój wybór twierdząc, że po studiach na pewno znajdę dobrze płatną pracę. Jest u nas w Warszawie mnóstwo takich firm i wiem, że ze znalezieniem zatrudnienia nie będzie problemów. Dlatego muszę się tak pilnie uczyć. Na studiach dość mi się podobało. Zajęcia były dość ciekawe i poznałem mnóstwo ważnych informacji. Odbywałem nawet praktykę w jednej firmie i dzięki temu poza wiedzą teoretyczną, zdobyłem również tę praktyczną. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ dzięki temu mogłem sprawdzić samego siebie. Na ostatnim roku wiedziałem już, że to był idealnie wybrany kierunek studiów. Należę do grupy najzdolniejszych studentów i mam dobre rekomendacje od wszystkich profesorów. Na pewno w przyszłości uda mi się zdobyć pracę w jakimś znanym biurze.

Po obronie pracy magisterskiej od razu miałem zapewnione zatrudnienie. Wiele firm się mną interesowało i mogłem sam wybierać u kogo chcę pracować. Wybrałem małą firmę, która ma ogromny potencjał. Wiedziałem, że będę mógł się tam rozwinąć jeszcze bardziej.

Zamów doskonałe meble o nietypowym wymiarze<< >>Sprawna realizacja szkoleń bhp

O Autorze : Władimir Kliczkowski