Nazywam się Julita i pracuję w firmie webmasterskiej. Nasze biuro mieści się w centrum Warszawy i odwiedza nas wielu klientów z całego miasta. Jakiś czas temu pojawił się u nas producent, który poprosił o zaprojektowanie strony internetowej dla jego produktów. Wykonuje on grzejniki różnego rodzaju i zaopatruje się u niego nie jeden sklep hydrauliczny w Warszawie.

Na stronie muszą znaleźć się grzejniki

grzejnikiPowiedział, że jego grzejniki zamawia także hurtownia hydrauliczna, z którą współpracuje na stałe. Przedsiębiorca chciałby dotrzeć do klientów z całego województwa, dlatego uznał, że strona internetowa jest idealnym rozwiązaniem. Zgadzam się z nim, ponieważ dzięki temu na pewno jego grzejniki będzie zamawiało więcej osób. Chętnie przyjęłam to zlecenie i od razu zabrałam się za projektowanie strony internetowej dla tego przedsiębiorcy. Na początku napisałam, że producent oferuje darmowy montaż dla każdego klienta, który zakupi jego grzejniki. Oferta ta skierowana jest głównie do osób indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna posiada własnego montera i jest to doskonałe rozwiązanie. W pierwszej zakładce umieściłam wszystkie grzejniki kanałowe i podzieliłam je według rozmiarów. W kolejnej grzejniki dekoracyjne a na koniec wprowadziłam pozostałe grzejniki, które oferuje ten producent. Projektowanie tej strony sprawiło mi ogromną przyjemność, ponieważ te grzejniki dekoracyjne są śliczne i można je w dość prosty sposób zamontować.

Będę musiała namówić męża, byśmy w mieszkaniu wymienili wszystkie grzejniki na nowe. Kiedy skończyłam projekt dla tego przedsiębiorcy to zaprosiłam go na spotkanie do naszego biura. Zaprezentuję mu stronę, gdzie są jego produkty i przekażę niezbędne dane, które będą mu potrzebne. Jestem przekonana, że będzie bardzo zadowolony z mojego projektu.

Więcej o grzejnikach można znaleźć na: www.instalpiast.pl

Drzwi DRE nowym nabytkiem siostry<< >>Jak przygotować się do sesji ślubnej?

O Autorze : Kamil Bogdański