Przyszłość zawsze jest niewiadomą. Przekonałem się o tym rozpoczynając karierę jako piłkarz zawodowy, grający w jednym z klubów z pierwszej ligi. Takie mniejsze lub większe niespodzianki czekają 80 procent ludzi, którzy zaczynają dorosłe życie.

Filmowanie – praca i pasja

filmowanieKontakt z osobami ze szkoły średniej utraciłem już dawno temu. Tempo życia i konieczność zajmowania się sprawami bieżącymi, spowodowały, że kontakt po prostu się urwał. Coraz rzadsze rozmowy skutkowały docelowo brakiem jakichkolwiek wspólnych tematów, a ostatecznie rozmów. Duża więc niespodzianką było moje ostatnie spotkanie z rówieśnikiem z ławki z lat młodzieńczych. Kiedyś znaliśmy się jak łyse konie, ale czas sprawił że ledwo go poznałem na ulicy. Każdy z nas miał wtedy chwilę czasu, więc wybraliśmy się na kawę, żeby porozmawiać o przeszłości i teraźniejszości. Okazało się, że jego obecny zawód to kamerzysta. Jego praca to filmowanie Toruń różnych eventów oraz imprez okolicznościowych. Zajmuje się praktycznie każdym rodzajem zbiorów ludzi, których należy nagrać, od zabaw plenerowych, poprzez śluby, aż po miejskie imprezy. Poza tym, że to jego praca, filmowanie stało się również jego pasją i kwestie dotyczące uwieczniania obrazów ma w małym palcu. Dodatkowo dowiedziałem się, że obecnie mieszka w Toruniu, a w rodzinnym mieście jest właśnie z powodu zbliżającego się miejskiego festiwalu letniego.

 

Podobno nawet nie nagrywa tego dla zabawy, ale prowadzi outsourcing dla jednej z lokalnych telewizji, gdzie zdarzenie będzie pokazane. Samo wspominanie o tym jest o tyle dziwne, że szkołę ledwo skończył, ale jak wspomniałem na początku, przyszłość niesie nam same niewiadome.

Informacje pochodzą ze strony http://www.ptrweddings.pl

Obozy językowe za granicą - szybki sposób nauki<< >>Klimatyzacja w aucie

O Autorze : Zdzisław Paksiński