Wiecie co zajęłam się czymś takim jak sprzedaż toreb i nie chodzi tu tylko o torebki dla pań, czy panów, ale też o takie jednorazowe, na zakupy i tak dalej. Wynajęłam w tym celu niewielkie pomieszczenie sklepowe, tak aby mieć miejsce na rozłożenie towaru.

Torebki papierowe producent wytwarza według zamówienia

dobre torebki papierowe producentW moim sklepie można znaleźć coś takiego jak torby reklamowe i nie chodzi tutaj o takie jednorazowe torby, tylko raczej o takie, które coś przedstawiają. Mają one charakter reklamowy i każdy je może u mnie zamówić. Chodzi mi oczywiście o różne firmy, które w ten sposób chcą się zareklamować.Mogą to być też torby papierowe, wszystko zależy od tego co kto chce dostać. Ale głównie nie zamawiają tych papierowych, nie wiem może ceny są zbyt wysokie. Mój producent toreb papierowych dostarcza mi je za określoną cenę i nie mogę zejść przecież poniżej tej ceny, ponieważ będę stratna, a nie o to chodzi w biznesie. Ale może będę robiła jakieś rabaty, promocje, albo coś jeszcze wymyślę. Dobre torebki papierowe producent wytwarza według mojego zamówienia, to znaczy ja daję mu projekt wyglądu torebki i on je wytwarza według ścisłych wskazówek ode mnie. Jeżeli chcę, aby to była torba papierowa z nadrukiem to taką dostanę.

Jeśli jednak chodzi o torebki dla pań takie do noszenia, to raczej sprowadzam je z zagranicy, gdyż wychodzi mi taniej, niż jakbym miała kupować na rynku krajowym. Są one bardzo ładne i wiele pań już u mnie je kupowało, bardzo sobie je chwalą i nie zdarzyło mi się, aby któraś z klientek przyszła do mnie z reklamacją i to dobrze.

Chemia basenowa jako pomysł na biznes<< >>Wyprawa i dobra witamina K2

O Autorze : Kamil Bogdański