Pracuję w sklepie, który znajduje się w centrum Katowic. Mieszkam na jednym z osiedli, które mieści się na obrzeżach Katowic, ale dojazd do pracy mam łatwy. Sklep, w którym pracuję sprzedaje różnego rodzaju ogrzewanie na podczerwień, które jest jedynym z najekonomiczniejszych rozwiązań na rynku.

Panele grzewcze mamy bezpośrednio od producenta

panele grzewczeNasze całe ogrzewanie na podczerwień pochodzi od producenta, który jest znany w Katowicach ze swoich dobrych jakościowo urządzeń. Sprzedaję panele grzewcze na podczerwień klientom indywidualnym oraz firmom. W większości pojawiają się u nas ludzie, którzy chcą mieć panele grzewcze zamontowane w swoich mieszkaniach. Wszyscy wiedzą, że ogrzewanie na podczerwień pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i w naszym sklepie jest dość duży ruch. Wszystkie grzejniki na podczerwień, które sprzedaję posiadają wieloletnią gwarancję oraz certyfikat jakości. Na początku, kiedy zaczęłam pracę w sklepie nie miałam pojęcia czym jest ogrzewanie na podczerwień i jak to rozwiązanie funkcjonuje. Właściciel wprowadził mnie i od tego czasu potrafię udzielić każdemu klientowi wyczerpujących informacji na dany produkt. Nasze panele grzewcze na podczerwień są energooszczędne i zalecane dla alergików. Od szefa dostaję prowizję za sprzedane panele grzewcze i są to naprawdę dobre pieniądze. Praca w tym sklepie daje mi dużo satysfakcji. Klienci, którzy kupują u nas ogrzewanie na podczerwień zawsze dostają w cenie transport z montażem. Jest to atutem naszej firmy co jest jest też dość cenione przez klientów.

Nasz monter Julian dostarcza panele grzewcze, które od razu montuje. Dzięki temu klient uzyskuje pełną obsługę ze strony naszego sklepu. W weekendy sklep również jest otwarty i często przyjeżdżają do nas klienci spoza Katowic, który kupują nasze urządzenia.

Panele grzewcze, również można znaleźć na stronie: www.twojaekoenergia.com

Przygotowanie na wakacje nad morzem - wynajem namiotu<< >>Aromamarketing stosowane w sklepach

O Autorze : Kamil Bogdański