Kilkanaście miesięcy temu straciłem pracę. Bardzo ja lubiłem, ale wiedziałem że to już jest koniec i będę musiał wziąć się w garść. Postanowiłem, że rozwinę własny biznes, dzięki któremu się utrzymam. Z zawodu jestem stolarzem i z drewna potrafię zrobić praktycznie wszystko. Na przykład pergole.

Własnoręcznie zbudowane pergole

pergole mazowieckieStwierdziłem, że wyjdę naprzeciwko oczekiwaniom działkowców i zacznę konstruować pergole. Na początku zrobiłem po kilka. Wykupiłem miejsce na osiedlowym targu. Nie było to dla mnie zbyt przyjemne rozwiązanie, ale czemu by nie spróbować? Nie ważne ,że wcześniej pracowałem w biurze. W pierwszy dzień nie sprzedałem nic, natomiast w kolejny dzień wszystkie trzy pergole zostały sprzedane. Stwierdziłem, że będę robił następne, ponieważ to się zaczęło mi opłacać. Problemem tylko było to,m że te konstrukcje były coraz większe, dlatego nie miałem jak je przenieść na targ. Z pomysłem przyszła mi moja żona. Powiedziała, abym zrobił katalog i zabrał go ze sobą na rynek. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, aby kupić pergole mazowieckie, to na pewno zdecyduje się na którąś z nich. I tak teraz codziennie zabieram z domy trzy małe pergole oraz katalog, w którym widnieje około pięćdziesięciu różnych projektów. Klientów zaczynam mieć coraz więcej. Rynek okazał się skutecznym miejscem, w którym można nawiązać biznesowe kontakty. Dostaje coraz więcej zleceń nie tylko od osób fizycznych, ale i również od klientów biznesowych! W końcu każdy przedsiębiorca chce, aby teren jego firmy zdobiła piękna pergola.

Teraz zastanawiam się nad reklamą w internecie. Może dobrym rozwiązaniem byłoby założenie sklepu internetowego. Póki co nie wiem jak mam się do tego zabrać, ponieważ mam zmówione dwadzieścia pięć pergoli i muszę je jak najszybciej wykonać, aby zarobić dużo pieniędzy.

Różne jogurty naturalne<< >>Jak wygląda zamykanie naczynek laserem?

O Autorze : Władimir Kliczkowski