Kazik zawsze dostaje ode mnie wszystko co najlepsze. Ma już cztery lata i wiem, że dobrze mu się u mnie żyje. Tego kota to tak naprawdę mam przypadkiem, bo wcześniej nawet nie zakładałem, że będzie u mnie mieszkał jakiś zwierzak. Kazia spotkałem kiedyś jak wracałem z pracy.

Drapaki dla kota w bardzo dobrym stanie

drapaki dla kotaSiedział w krzakach taki mały i przemarznięty to wziąłem go do domu tak na chwilę, by ogrzać i nakarmić. Nie chciałem go oddawać do schroniska i tak już został moim lokatorem na stałe. Kazik ma w domu cztery drapaki dla kota, które zakupiłem w sieci sklepów zoologicznych. Mają tam najlepsze produkty dla zwierząt a drapaki dla kotów są w dobrych cenach. Uznałem, że kupię dla niego jakiś nowy drapak dla kota, bo akurat zbliżały się jego urodziny. Kazik zawsze dostaje ode mnie prezenty na urodziny i świętujemy ten dzień. Kupiłem mu mnóstwo pyszności i pojechałem kupić nowy drapak dla kota. Wybrałem największy, który był dostępny w sklepie. Kiedy wróciłem do domu to doszedłem do wniosku, że taki jeden drapak zdecydowanie wystarczy Kazikowi, zresztą od razu się nim zainteresował. Pozostałe drapaki dla kota były w dobrym stanie i uznałem, że sprzedam je w internecie, ponieważ Kazik to już zupełnie przestał się nimi interesować. Wrzuciłem ogłoszenie, że mam do sprzedania drapaki dla kotów i umieściłam zdjęcia, żeby klient nie kupował tak zwanego kota w worku. Nie ukrywam, zainteresowanie mnie zaskoczyło, bo co chwilę ktoś pytał o jakiś drapak dla kota i wiedziałem, że na pewno sprzedam wszystkie drapaki dla kotów w internecie.

Następnego dnia wszystko się rozeszło a zarobione pieniądze zainwestowałem w zabawki dla Kazika. Teraz to ma ich tak dużo, że wariat cały dzień lata jakby był jeszcze młodym kociakiem. Dobrze, że go przygarnąłem, bo jest u mnie wesoło.

Czytaj więcej na: cotec.pl

Posesja przedsiębiorstwa i ogrodzenia<< >>Dostarczam gry planszowe do sklepów

O Autorze : Bartek Kolaczyk