Zawsze jak żona chciała coś dostać w prezencie, to mówiła mi wprost. Wtedy dawałem jej pieniądze i sama szła na zakupy. Przyznam, że to mi odpowiadało, ponieważ nie musiałem chodzić po sklepach a ona sama wybrała sobie dokładnie to, co jej się podobało.

Wybór szlafroka damskiego znanej marki 

italian fashion - szlafrok damskiOstatnio żona wspominała, że chce mieć ciepły szlafrok na zimę. Nie oferowałem jej pieniędzy, żeby poszła sobie taki kupić, tylko ambitnie podszedłem do tego tematu. Zawsze szedłem na łatwiznę, ale tym razem postanowiłem się wykazać i samodzielnie kupić żonie szlafrok zwłaszcza, że dokładnie powiedziała mi jaki ją interesuje. Zapytałem koleżankę Darię z pracy gdzie najlepiej zrobić zakupy. Daria poleciła mi sklep, w którym dostępna była marka Italian Fashion – szlafrok damski z tej firmy był idealny i zapewniła mnie, że moja żona będzie zachwycona. Poszedłem do sklepu poleconego przez koleżankę i tam postanowiłem kupić ten szlafrok. Moja żona o niczym nie miała bladego pojęcia i wiedziałem, że sama szlafroka nie kupi. Wybrałem szlafrok w kolorze szarym, bo był to ulubiony kolor mojej żony. Szlafrok uszyty był z przyjemnego w dotyku materiału, miał kaptur i był przewiązywany w pasie. Bardzo mi się spodobał i marka, którą poleciła mi Daria faktycznie była jedną z wiodących na rynku i wiedziałem, że żona ze szlafroka będzie zadowolona. Wybrałem szlafrok w rozmiarze uniwersalnym, bo chciałem mieć pewność, że będzie pasował. Wróciłem do domu bardzo podekscytowany.

Zdziwienie mojej żony było ogromne jak dostała ode mnie prezent. Pierwszy raz sam coś jej kupiłem. Uznała, że od tego momentu zawsze mam tak robić, ponieważ mam doskonały gust i potrafię kupić jej coś gustownego i eleganckiego. Podjąłem to wyzwanie, bo byłem pewny, że dam radę.

Szybka kasacja pojazdów<< >>Nowoczesne żyrandole dekorują wnętrza pomieszczeń

O Autorze : dawidb