Nowoczesny system monitorowania wymagał fachowej instalacji, gdyż kamery musiały być usytuowane odpowiednio, i zamocowane do powierzchni tak, by nie było ryzyka ich uszkodzenia. Podczas gdy domowy monitoring mógł być zamontowany przez właściciela, to jednak na obiekcie objętym ochroną musiał on zostać zainstalowany przez uprawnionego montera.

Szybki montaż kamer systemu monitorowania

montaż kamer w KrakowiePrzy wymianie systemu monitorowania zapomnieliśmy właśnie o tym szczególe, przez co wymiana sprzętu musiała poczekać do czasu znalezienia odpowiednio dobrych fachowców, gdyż firma ochrony która zabezpieczała nasz obiekt nie prowadziła montażu i nie miała do tego personelu. Po dłuższych poszukiwaniach, zdecydowaliśmy się zaangażować bardzo polecaną firmę, oferującą montaż kamer w Krakowie po bardzo atrakcyjnych cenach. Instalatorzy okazali się świetnymi profesjonalistami, bez problemu zmieniając plan monitorowania tak, by wykorzystać wszelkie zalety nowych urządzeń, po czym zabrali się za ich montaż. Wszelkie prace odbywały się podczas normalnych godzin otwarcia obiektu gdyż jak zapewniali monterzy, nie było potrzeby zamykania obiektu, bo prace instalacyjne nie kolidowały z normalnymi zajęciami pracowników. Tam gdzie możliwe było wykorzystanie starej infrastruktury, prace szły błyskawicznie, a wstępny montaż urządzeń monitorujących został zakończony w połowie przeznaczonego czasu.

Nawet gdy prace wymagały wykonania zmian w istniejącej infrastrukturze, przeprowadzenia przewodów czy nawet zamontowania nowych kanałów przepustowych, wszystkie czynności wykonywane były szybko i nie powodowały opóźnień. Dzięki tak sprawnej obsłudze, nowy system monitorowania mógł być uruchomiony ledwie w trzy dni po rozpoczęciu prac, i działał bezproblemowo od rozruchu.

Jak można usunąć przebarwienia?<< >>Kokony do łóżeczek

O Autorze : Edward Mońka