Ten element konstrukcyjny ma wszechstronne zastosowanie w różnego rodzaju gałęziach przemysłu. Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów arkusza blachy oraz wielkości perforacji, z powodzeniem stosowany jest również w architekturze, czy budownictwie. To produkt praktyczny, wytrzymały, niejednokrotnie ocynowany, co podnosi jego odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Blachy dziurkowane – zastosowanie

blacha cięto ciągnionaW różnego typu przestrzeniach użytkowych, jak przestrzenie hal produkcyjnych, niezbędne jest stosowanie odpowiednich konstrukcji zabezpieczających maszyny, co wpływa także na bezpieczeństwo pracowników. Świetnym rozwiązaniem jest blacha cięto ciągniona, która jest rodzajem siatki. Powstaje z jednolitego arkusza blachy, na przemian nacinanego i rozciąganego, co przekłada się na ogromną wydajność i niewielkie straty materiału w trakcie produkcji. Tego typu siatki stosowane są także w budownictwie. Świetnie sprawdzają się jako element wzmacniający tynki wapienne oraz cementowe. Siatki z powodzeniem mogą być stosowane jako element ogrodzeń, czy wypełnienie balustrad. Dzięki procesowi produkcyjnemu wykazują dużą wytrzymałość. Są także łatwe w montażu i bardzo lekkie. Tego typu siatki dostępne są w wielu sklepach oferujących elementy metalowe, przeznaczone do budowy ogrodzeń, czy aranżacji przestrzeni przy użyciu elementów metalowych.

To powszechnie rozwiązanie, stosowane zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz – w formie ogrodzenia. Blacha powstaje poprzez naprzemienne nacinanie oraz rozciąganie arkuszu. To wydajny sposób, który wpływa także na atrakcyjną cenę produktu finalnego. Blachy z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako element ogrodzenia, wypełnienie balustrad, czy element wzmacniający tynki wapienne raz cementowe.

Wszechstronne zastosowanie podnośników<< >>Szybkie zakładanie ogrodów we Wrocławiu

O Autorze : Grzegorz Sarkow