Koleżanka jest bardzo zamożną osobą. Jej rodzice mają dużą firmę we Wrocławiu, która dobrze prosperuje. Rodzice postanowili jej sfinansować cały ślub. Generalnie uważam, że jeśli rodzice mają takie możliwości finansowe to świetnie. Ja jednak nie chciałabym dużego wesela.

Koleżanka miała dobry zespół na weselu

popularny zespół muzyczny z wrocławiaJa jako, że znamy się z Magdą od przedszkola i dużo czasu razem spędzamy jestem jej najlepszą koleżanką. Magda poprosiła mnie żebym została świadkową na jej ślubie. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie tym bardziej, że Magda ma brata i myślałam, że to on będzie jej towarzyszył w tej pięknej i ważnej uroczystości. Ze względu na to, ze Magda nie musiała liczyć się z kosztami na wesele mogła korzystać ze wszystkiego. Zatrudniła bardzo dobrego i znanego fotografa a także kamerzystę. Skorzystała także z dobrego zespołu muzycznego. Popularny zespół muzyczny z wrocławia był znany w naszym mieście i wiedziałam, że zespół ten jest bardzo drogi. Fakt, że sporo osób polecało go bo na prawdę chłopacy grali dobra muzykę i goście zawsze byli zadowoleni z ich występów. Zespół muzyczny grał nie tylko na ślubach ale także na innych uroczystościach. Ostatnio występował on na studniówce u mojej kuzynki i ona także ich chwaliła. Byłam na weselu u Magdy i wybawiłam się niesamowicie. Zespół muzyczny świetnie grał. Dopasowywał muzykę do potrzeb i możliwości gości. Kawałki, które grali byli na czasie ale także sporo było muzyki z dawnych lat. Wybawiłam się świetnie i będę ich polecać.

Cieszę się, że Magda miała takie możliwości finansowe i bez problemu tata zorganizował dla niej taką uroczystość. ja dzięki temu, ze byłam świadkowa mogłam korzystać z wielu dodatkowych atrakcji takich jak sesja zdjęciowa w plenerze, która była organizowana nad morzem. 

Dywaniki do każdego auta<< >>Techniki zarządzania agile

O Autorze : Krystian Ząbek