Szkolenia online (tzw. webinary) oraz transmisje live coraz mocniej definiują rozwój rynku e- commerce i rozwijają sektor pracy zdalnej. Mimo, iż relacje na żywo dopiero wchodzą w fazę dojrzałą, to cechują się nieograniczonym zasięgiem i są dostępne dla każdego odbiorcy w dowolnym miejscu i w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możemy rozwijać działania swojej organizacji angażując w to potencjalnych klientów oraz prowadzić szkolenia niwelując konieczność wynajmu sali, a materiały przesłać mailowo.

Webinary i transmisje live na rynku reklamy

agencja reklamowa poznańPojawienie się na rynku reklamy audiowizualnych narzędzi promocji pozwala efektywniej pozyskiwać i budować grupę odbiorców oraz wizerunek firmy w Internecie. Dzięki transmisjom, do prowadzenia których zachęcają nas nowoczesne agencje reklamowe możemy nie tylko dzielić się z użytkownikami swoim punktem widzenia na dany temat, ale także wiedzą i doświadczeniem, przez co kreujemy profil świadomego konsumenta. W porównaniu do publikacji typu e- book przygotowanie transmisji lub webinaru to proces o wiele prostszy w przygotowaniu a przede wszystkim tańszy. Jeżeli marzy nam się stworzenie nowoczesnej strategii rozwoju oraz promocji działań przedsiębiorstwa agencja reklamowa Poznań oferuje usługi profesjonalnych doradców zajmujących się kompleksowym opracowaniem obszarów działania firm w Internecie. 

Chcąc zachęcić użytkowników do udziału w transmisji lub webcast warto najpierw przygotować informacje o planowanym wydarzeniu, stworzyć formularz rejestracji na szkolenie oraz wspomóc się dobrze znanym już mailingiem. W wiadomości pokrótce opiszmy najistotniejsze kwestie, jakie zostaną poruszone w trakcie spotkania i stwórzmy jego agendę. Dzięki temu słuchacze będą mogli dowiedzieć się, jakie korzyści przyniesie im udział w naszym webinarze. 

Dziecięce samochody elektryczne<< >>Założenie zabawnego T-shirta przez dziecko

O Autorze : Bartek Kolaczyk