Ja jestem osobą, która zawsze lubi dobrze wyglądać. Po prostu chyba mam to po mamie, która zawsze była bardzo elegancką kobietą. Ja nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez makijażu czy uczesanych ładnie włosów. Zwracam też dużą uwagę na to w co się ubieram.

Zakup biżuterii z kamieniem pasiastym

krzemień pasiasty na biżuterięA bardzo istotna jest dla mnie biżuteria. Na szczęście mam męża, który o mnie dba i co jakiś czas dostaję od niego takie miłe prezenty w postaci nowej biżuterii właśnie. Mąż jednak kupuje mi zazwyczaj rzeczy bardzo klasyczne. A ja jeśli chodzi o biżuterię to lubię też wszelkiego rodzaju nowości a także oryginalne rzeczy. I tak też odkryłam, że jest tego sporo w internecie. Dlatego też mam tam swoje ulubione sklepu, w których robię zakupy co jakiś czas. Ostatnio na przykład zobaczyłam, że jest coś takiego jak krzemień pasiasty. Muszę przyznać, że wcześniej nie miałam o nim pojęcia. A jest to kamień, który ma przecież bardzo dużo wspaniałych właściwości. Usuwa zmęczenie z organizmu a przede wszystkim sprawia, że ma się więcej energii. Jest nazywany nawet kamieniem optymizmu. Do tego moim zdaniem nadaje się krzemień pasiasty na biżuterię właśnie. Gdy zobaczyłam komplety składające się z wisiorka i kolczyków a także delikatnej bransoletki z tym kamieniem to od razu stwierdziłam, że muszę to mieć. Zamówiłam więc ten komplet. Po kilku dniach gdy otrzymałam przesyłkę byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Bo okazało się, że teraz gdy go mam podoba mi się jeszcze bardziej niż na zdjęciu.

Kamień ten pasuje do wielu moich stylizacji. I w sumie jest to biżuteria, którą teraz noszę najczęściej. Muszę przyznać, że zauważyłam, że mając ją na sobie naprawdę lepiej się czuję. w sumie tak jakbym była młodsza o jakieś dziesięć lat. Myślę, że za jakiś czas kupię sobie coś znów z tym kamieniem.

Budowa domu i wewnętrzne instalacje<< >>Wrocław: nie można odmówić uroku posadzce epoksydowej

O Autorze : Krystian Ząbek