Zastanawiałam się, jaką pracę sobie wybrać po studiach. Nie wiedziałam, w czym będę się spełniać. Obserwowałam różne sklepy i wpadłam na pomysł, że mogłabym otworzyć swój własny. No ale nie taki zwykły sklep. Miał to być sklep ekologiczny, ze zdrową żywnością, która nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych barwników i przeciwutleniaczy.

Sklep ekologiczny – czy to się uda?

sklep ekologicznyTakiej przetworzonej żywności w sklepach jest pełno. Ludzie są nimi faszerowani. Świadomi konsumenci wiedzą, że nie jest to zdrowe, i żywność ekologiczna jest bardzo ważna. W moim mieście nie było jeszcze takiego sklepu. Była jakaś hurtownia ekologiczna, z którą nawiązałam kontakt i umówiliśmy się na dostawy w odpowiednich terminach, czyli jakąś tam współpracę. Wiedziałam, że na pewno mi się uda nie splajtować, bo ludzie lubią wiedzieć, co jedzą. W supermarketach często są działy ze zdrową żywnością, ale są to zazwyczaj małe regały, a nie było właśnie takiego całego sklepu jak u mnie. Zainteresowanie miałam duże, bo większość znajomych poopowiadało innym, i plotki się rozniosły, że otwieram sklep. Wszyscy chcieli wiedzieć co w nim będzie, i jak to będzie wyglądało. Cieszyłam się, bo jednak miałam rację. Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co spożywają. Teraz muszę się nauczyć tych wszystkich nazw zdrowych produktów, jak na przykład błonnik witalny, który polecany dla każdego. No i różne kasze i tak dalej. Moja zdrowa żywność będzie się rozchodziła jak ciepłe bułeczki, taką przynajmniej mam nadzieję.

Całe miasto teraz odmienię dzięki temu i będę jak taki dobroczyńca, który przychodzi do ludzi z samymi zdrowymi produktami. Mnie też się takie jedzenie przyda w sam raz, bo na pewno dzięki temu będę dłużej się cieszyła dobrym zdrowiem, a i moja odporność na pewno się zwiększy i nie będę tak często łapać przeziębień.

Czytaj więcej na: www.zdrowazywnosc.com.pl

Mąż namawia mnie na zakup drona<< >>Czy warto zdecydować się na biuro wirtualne?

O Autorze : Bartek Kolaczyk