Czasami tylko nam się wydaje, że potrafimy naprawić swój komputer. Wiele osób wychodzi z założenia, że w dobie internetu sami potrafimy sprostać problemom informatycznym. Dopiero, kiedy takim działaniem bardziej zaszkodzimy naszemu sprzętowi aniżeli mu pomożemy, dociera do nas, że nie każda porada na forum może być prawdziwa.

Gdzie naprawić komputer

naprawa komputerów bydgoszczPewnego dnia postanowiłem być mądrzejszy i sprytniejszy od własnej intuicji i zamiast dokupić dodatkowy ram do komputera, który był mi wówczas niezbędny do grania, podpiąłem stare kości, które znalazłem w piwnicy. Rozsądek podpowiadał mi, że nie jest to najlepsze rozwiązanie zwłaszcza, że na pewno pamięć nie będzie kompatybilna z tą już podłączoną, ale w końcu cóż może się stać? Najwyżej jej nie wczyta, prawda? Otóż właśnie takim działaniem doprowadziłem do tego, że mój komputer nie tylko nie wczytywał nowych kości, ale też przestał się włączać. Początkowo sugerowałem się opiniami w internecie, ale tylko pogorszyłem sprawę i dopiero zanosząc sprzęt do serwisu, udało mi się cokolwiek odratować. Całe szczęście, że w moim mieście jest sporo miejsc w których odbywa się tania naprawa komputerów Bydgoszcz posiada sporo różnych serwisów, a niektóre z nich pracują nawet do późnych godzin, co było mi wtedy też bardzo na rękę. Okazało się, że swoim działaniem spaliłem płytę główną i gdybym dalej słuchał się samozwańczych informatyków z for, mógłbym stracić o wiele więcej. Naprawa płyty głównej raczej nie wchodziła w grę, skoro ta była spalona, ale serwisanci byli w stanie sprowadzić mi taką samą płytę za naprawdę niską cenę, a w dodatku dopasowali mi również odpowiedni ram!

Byłem niezwykle wdzięczny sobie za decyzję, aby udać się z komputerem do serwisu ponieważ wówczas nie posiadałem na tyle gotówki, aby być w stanie zakupić nowy komputer do grania. Dzięki uprzejmości prawdziwych i doświadczonych informatyków z serwisu tym razem miałem pewność, że po włączeniu komputera nie spotka mnie już przykra niespodzianka.

Praktyczne rozwiązania do jadalni<< >>Jak sprzedać cenną nieruchomość?

O Autorze : dawidb