W przypadku spowodowania wypadku lub doprowadzenia do błędu medycznego, ofiara ma pełne prawo do walczenia o odszkodowanie, które pozwoli chociażby częściowo zrekompensować krzywdę. Kiedy w grę wchodzi pozwanie instytucji np. szpitala czy dużej firmy, prywatnemu powodowi trudniej jest wywalczyć odszkodowanie. Poza tym, nawet jak sąd przyzna powodowi rację i orzeknie wyrok na jego korzyść, samo ściąganie długu może okazać się pewną trudnością.

Odszkodowanie i windykacja – co mają wspólnego?

Windykacja długówWłaśnie z tego powodu, opłacalnym byłoby skorzystanie z pomocy doświadczonej firmy windykacyjnej, jak Obligum. Pracownicy, zatrudnieni przez Obligum to wykwalifikowani windykatorzy, którzy wynegocjują warunki spłaty odszkodowania dogodne dla obus stron. Dla ofiar błędów medycznych, sprawne odzyskanie zadłużenia jest niezwykle istotne, ponieważ wiąże się z ponoszeniem kosztów dalszej kuracji. Przedstawiciele Obligum, doskonale wczuwający się w sytuację klienta, z całą pewnością będą najlepiej dbali o jego interesy, także przed sądem – jest to niezwykle skuteczna windykacja. Dla samego poszkodowanego, ważną jesr możliwość korzystania z pomocy reprezentanta biegłego w przepisach – nie będzie więc musiał samodzielnie stawiać czoła prawnikom przeciwnej strony.

Duże instytucje, także szpitalne, rzadko przyznają się do winy, nawet jeśli istnieją dowody na zaniedbania i dość często starają się zdyskredytować pozywającego. Pomoc doświadczonego prawnika i firmy Obligum powinna pomóc wywalczyć odszkodowanie w zaledwie kilka miesięcy. Inaczej, sprawa mogłaby toczyć się latami.

Obligum – windykacja cennik

Jak wybrać fotografa na ślub?<< >>Miejsce do odpoczywania

O Autorze : Władimir Kliczkowski