Zarówno ja, jak i mój znajomy dobrze znamy się na krótkofalówkach. Prawda jest taka, że mamy z tym do czynienia od bardzo długiego czasu, więc może nie jesteśmy ekspertami, ale na pewno jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i znamy się na rzeczy.

Testowanie baofengów z funkcją Dual Watch

baofeng z funkcją Dual WatchOstatnio spotkaliśmy się u mnie by obejrzeć wspólnie mecz. Gdy tylko się skończył, zaczęliśmy rozmawiać o innych rzeczach, i tak jak zresztą zwykle, temat zszedł na krótkofalówki. Jedna z firm wprowadziła do oferty baofeng z funkcją Dual Watch, co według mnie było doskonałym pomysłem. Mój znajomy nie podzielał mojego entuzjazmu. Ponieważ oboje znaliśmy się na baofengach i dobrze orientowaliśmy się w działaniu tej funkcji, nie było mowy o tym, by ta rozmowa szybko się zakończyła. Jedynym wyjściem w pewnym momencie okazał się po prostu zakup tych krótkofalówek i przetestowanie osobiście nowej funkcji. Zarówno ja, jak i mój znajomy byliśmy za tym pomysłem. Pojechaliśmy do sklepu i zapytaliśmy, czy dostaniemy coś co będzie miało funkcję Dual Watch. Na szczęście produkt zdążył dotrzeć już do sklepu, mogliśmy więc zakupić go i przetestować. Po trzech godzinach sprawdzania, testowania i rozmów mój znajomy w końcu przyznał mi rację. Teraz byliśmy zgodni co do tego, że ta funkcja ma sens i jest potrzebna. By to uczcić, postanowiliśmy przejechać się do miasta na jakieś jedzenie. Była tam knajpa, którą oboje lubiliśmy. Jadąc dwoma samochodami w dalszym ciągu bawiliśmy się krótkofalówkami i rozmawialiśmy o różnych rzeczach.

Znalezienie kolegi, który ma takie same upodobania w obecnych czasach graniczy z cudem. Zwłaszcza, jeśli lubimy niecodzienne i niespotykane rzeczy. Na szczęście mi udało się dobrze trafić – znamy się od szkoły podstawowej i już tam interesowały nas krótkofalówki.

Parametry i właściwości materiałów do wykonywania szalunków<< >>Redukowanie kosztów elektryczności dzięki baterii kondensatora 230 V

O Autorze : Zdzisław Paksiński