Wielu z nas ma dzieci. Ja należę do grona, które je posiada. Mam dwójkę dzieci. Syna i córkę. Często całą rodziną organizujemy pikniki w parku. To lepsze, niż pójście z rodziną do centrum handlowego. Co jest bardzo częstym widokiem, zwłaszcza w niedziele.

Elektroniczny pomiar czasu w domu

elektroniczny pomiar czasuPotem dziecko już nic nie chce robić, tylko chce chodzić po sklepach. My późną wiosną, przez całe lato oraz we wrześniu urządzamy sobie raz w tygodniu piknik. Zawsze wybieramy niedziele. Jeśli to w sobotę ma być pogoda, a w niedziele zapowiadają deszcz, to przekładamy nasz piknik na sobotę. Ostatnio właśnie byliśmy w parku. Zawsze tam spędzamy co najmniej dwie godziny. to bardzo dobry sposób na relaks. Wszyscy zaczerpniemy świeżego powietrza i odpoczniemy. Dzieci są bardzo zadowolone z takich wypadów. Ostatnio w parku było trochę więcej dzieci niż zwykle. Byli tam nawet nasi znajomi. Przyłączyli się do nas, byli tam również ze swoimi dziećmi. Mieliśmy dość sporo jedzenia, więc z miłą chęcią ich poczęstowaliśmy. Oni też coś ze sobą mieli. Aby dzieci się nie nudziły, to zorganizowaliśmy im zawody dziecięce. Konkurencje były dość proste, a do wygrania była duża czekolada. Aby wszystko odbywało się sprawiedliwie, to musieliśmy zrobić pomiar czasu poszczególnych konkurencji. Telefony komórkowe każdy z nas zostawił w domu, jak widać potrafimy się bez nich obejść. Ale mąż miał elektroniczny zegarek, więc mógł zrobić dzieciom nowoczesny elektroniczny pomiar czasu. Konkurencje były dość banalne, na przykład dzieci musiały na czas przenieść na łyżce surowe jajka, z jednego miejsca na drugie.

Zrobiliśmy też taką tablice z wynikami. Co prawda to nie jest pomiar czasu na zawodach, gdyż wszystko trzeba traktować jak zabawę. Wygrał syn koleżanki. Wszystkie dzieci coś dostały, czyli cukierki. Jeśli chodzi o pomiar czasu, to polecam www.time2win.pl.

Zaopatrzenie imprez masowych<< >>Ogrodzenia jako moja nowa firma

O Autorze : Szymon Krzyżewski