Moi rodzice za tydzień obchodzą trzydziestą rocznicę ślubu. Z tej okazji wynajęliśmy lokal w restauracji na uroczystą kolację. Zaprosiliśmy rodzinę oraz znajomych. Moi rodzice nie chcą niczego nadzwyczajnego – zwykłą imprezę w gronie najbliższych. Nie chcieli nawet, żebym wynajęła fotografa.

A może wynająć modną fotobudkę?

modna fotobudka z BielskaUprzedzili także, że nie chcą żadnych prezentów. Ale ja postanowiłam sprawić im jakąś niezapomnianą niespodziankę. Wszystko muszę zorganizować w tajemnicy, ponieważ moi rodzice na pewno by zaprotestowali. Szukałam inspiracji w Internecie i znalazłam. Modna fotobudka z Bielska to będzie to czego szukałam. Jest to zabawny i oryginalny pomysł na zapewnienie fajnej i niekonwencjonalnej pamiątki z uroczystości. Taka atrakcja na imprezie rocznicowej zadowoli zarówno najmłodszych gości jak i tych trochę starszych. Do zrobienia jeszcze zabawniejszych zdjęć służą akcesoria oraz gadżety, które możemy wykorzystać. Mamy także możliwość wyboru tła, na którym będą zrobione zdjęcia. Możliwość konfiguracji jest spora a w fotobudce możemy zrobić nieograniczoną ilość zdjęć. Zrobione zdjęcia drukowane są na bieżąco. Sądzę, że będzie to oryginalna pamiątka zarówno dla zaproszonych gości jak i moich rodziców. Na pewno nie spodziewają się takiej atrakcji na swojej rocznicowej uroczystości. Zamówiłam już fotobudkę i nic więcej nie muszę robić. Firma, w której ją wynajęłam przywiezie cały sprzęt do restauracji a oddelegowany asystent będzie ją obsługiwał.

Gdy wszyscy goście zrobią już sobie zdjęcia, rodzice otrzymają ich kopie zapisane na pendrive. Taka fotobudka to idealne uzupełnienie wszystkich imprez rodzinnych. Mam nadzieję, że każdy z gości obudzi w sobie dziecko i da się namówić na zrobienie zabawnych zdjęć. Zwłaszcza moi rodzice bo o przecież ich uroczystość.

Wrocław: nie można odmówić uroku posadzce epoksydowej<< >>Praktyczny aspekt jednorazówek

O Autorze : Olaf Bądzik