Rejestrator samochodowy często nie ma stałego połączenia internetowego, dlatego trzeba korzystać z dysków. Nie powinien to być zwykły dysk zewnętrzy, ale przystosowany do zapisywania video z jazdy. Podczas zakupów na pewno zastanawiamy się też nad ceną. Warto poruszyć ten temat. Jaka jest cena takiego dysku oraz czy warto go kupić? Takie pytania wymagają odpowiedzi.

Dyski do rejestratorów

niedrogie dyski do rejestratorówAby poruszać się w ruchu drogowym z włączonym rejestratorem trzeba posiadać dysk, który stale będzie zapisywał interesujące nas nagrania. Potrzebny jest do tego nośnik pamięci. Niedrogie dyski do rejestratorów jazdy znajdziemy zarówno w Internecie, jak i sklepach stacjonarnych. Cena jednego może wynosić około trzydziestu pięciu złotych. Zdecydowanie warto jest kupić taki dysk, ponieważ ma dużą pamięć. Ten dysk jest zaprogramowany w wyjątkowy sposób. Wszystkie nagrania, które znajdują się na nim zostają usuwane. Oczywiście musi ono mieć już siedem dni. Dzięki temu nie ma potrzeby oczyszczania dysku co jakiś czas. Dlatego jeśli przydarzyła Ci się ciekawa sytuacja na drodze, musisz szybko wrzucić video na swój komputer. Dysk od czasu do czasu można połączyć z internetem i przerzucić wszystkie dane na dowolną chmurę internetową. Wystarczy do tego mieć smartfon z Internetem, a także konto w portalu do gromadzenia plików. Jednak dysk do rejestratora jest konieczny.

Rejestrowanie jazdy to bardzo dobry pomysł, ponieważ na dłuższą metę dzięki temu możesz oszczędzić sobie dużo kłopotów. Zakup dobry dysk, który będzie działał bezawaryjnie. Co jakiś czas sprawdzaj, czy na pewno starsze nagrania samodzielnie się usuwają. Jeśli tak nie jest, najlepiej usunąć je ręcznie. Aby rejestrator działał, cały czas musi znajdować się wolna przestrzeń na dysku.

Mocne linki hamulcowe w wózkach widłowych<< >>Jak wybrać idealną salę weselną?

O Autorze : Daniel Gwardia