Każdy chyba uwielbia jeździć na wakacje. Ja w ostatnim czasie każde wakacje spędzałam w domu. Jednym z powodów pozostania w domu, był brak wystarczających środków pieniężnych, by gdziekolwiek pojechać. Zawsze były ważniejsze wydatki, niż pojechanie na wakacje.

Wypożyczalnia namiotów dysponuje szeroką ofertą

wypożyczalnia namiotówAle w tym roku jest inaczej, ponieważ przez cały poprzedni rok odkładałam sobie pieniądze co miesiąc, to były takie niewielkie kwoty, które nie wpływały negatywnie na mój ogólny budżet domowy. W te wakacje postanowiłam pojechać nad morze wraz z mężem. Tegoroczne wakacje zapowiadały się bardzo gorące i słoneczne. Dlatego nie zamierzaliśmy wynajmować żadnych domków, tylko zamierzaliśmy spać pod namiotem. Wynajem namiotów wcale nie jest taki drogi. Przez to mogliśmy zaoszczędzić dość sporo pieniędzy na inne rzeczy, na przykład zwiedzanie muzeów w mieście, czy na coś innego. U nas w mieście jest jedna wypożyczalnia namiotów. Dlatego też nie mieliśmy zbyt dużego wyboru. Tam nad morzem to nie zamierzaliśmy szukać punktu, gdzie można byłoby wynająć namiot. Lepiej nam było to zrobić u siebie. U nas pomimo, iż jest jeden punkt tego typu, to jest on ogromny, główną ich działalnością jest wynajem hal namiotowych. Pewnie ktoś to wynajmuje na wesela, bo po co innego komuś taka ogromna hala namiotowa. Zresztą to zależy od tego, kto jakie wesele chce urządzać. Wynajem namiotów weselnych, raczej byłby w takim przypadku odpowiedniejszy niż wynajęcie hali. Ale wracając do naszych wakacji, to pojechaliśmy nad morze w drugiej połowie lipca.

 

W tym czasie było dość ciepło, ale nie za gorąco. W mieście, którym się zatrzymaliśmy, nad samym morzem było takie wyznaczone miejsce, gdzie można było rozbić swój namiot. Oprócz nas było też tam sporo osób, nawet byli obcokrajowcy. Wypoczęliśmy.

Zainteresowanym wynajmem namiotów polecam stronę www.turbonamioty.pl

Ogrodzenia jako moja nowa firma<< >>Sprzedaż paneli grzewczych na podczerwień

O Autorze : Zdzisław Paksiński