Prowadzę przedsiębiorstwo budowlano-remontowe w okolicy Kielc. Zatrudniam w mojej firmie trochę ponad pięćdziesiąt osób do pracy przy budowie, siedem osób do prac biurowych oraz dwóch architektów i po jednej osobie do projektowania wnętrz w domu odpowiedzialny za początkowe zaprojektowanie lub remonty w domu i projektowania ogrodu.

Budowanie domu to również wykończenia – glazura, malowanie itp

Firma budowlanaKażdy z pracowników jest specjalistą w tym co robi. Choć oczywiście są osoby, które wyróżniały się wiedzą i umiejętnościami od reszty już od początku dlatego też te osoby zostały brygadzistami. Każda brygada składa się z 5 osób czyli 4 pracowników i jednego brygadzisty. Osoby pracujące u mnie muszą mieć skończoną szkołą techniczną budowlaną, albo jeśli nie mają szkoły, ale wiedzą co robią mają przymus ukończenia takiej placówki. Osoby, które zostały brygadzistami miały obowiązek ukończenia studiów wyższych z budownictwa jednak jak wiadomo każdy czuje się lepiej w innej specjalności dlatego też jedni są budowniczymi, którzy specjalizują się w stawianiu domów, inni są specjalistami w dziedzinie dachów kolejni już za zadanie mają wykończenia wnętrz tj. zalewanie podłóg, malowanie, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, ocieplenia zewnętrzne i wewnętrzne, ogrzewania, montaż pieca grzewczego czy glazura Kielce w łazience itp. Zamówień mamy na tyle, że żadna brygada nie ma zbyt dużo czasu wolnego. Pracujemy w dwóch trybach, zależnie od tego, jak sobie życzy klient i zależnie od tego, gdzie mamy właśnie pracę. Jeśli jest to praca przy Kielcach i klient sobie życzy to może być to praca 12h na dzień co drugi dzień łącznie z sobotą. Jedynie niedziela jest normalnie wolna.

Drugi tryb który jest to praca codziennie 8h. Jest to tryb stosowany w pracach na delegacjach lub jeśli klient woli taką opcję. Myślę, że pracownicy, którzy dla mnie pracują są zadowoleni z warunków jakie u mnie mają.

Biegły grafolog zapewnił mi rozwód<< >>Świetnie wyposażona siłownia.

O Autorze : Władimir Kliczkowski