Pomimo tego, że jeszcze do niedawna w świecie profesjonalnych makijaży, których zdjęcia możemy podziwiać w mediach społecznościowych królowały głównie sztuczne rzęsy, tak coraz większa ilość kobiet z powrotem decyduje się na używanie mascar. Głównym tego powodem jest fakt, że dzisiejsze tusze do rzęs są o niebo lepszej jakości, aniżeli przed laty i jednocześnie nie kosztują fortuny. 

Pogrubione i wydłużone rzęsy 

tusz do rzęs golden rose 3d mascaraKilka ładnych lat temu na rynku pojawiły się pierwsze tusze mające na celu nie tylko pogrubić, ale i wydłużyć rzęsy. Nie cieszyły się one jednak zbyt dobrą renomą ponieważ większość z nich robiła tak zwany efekt pająka sprawiając, że nasze rzęsy choć rzeczywiście były dłuższe to w żaden sposób nie wyglądały estetycznie. Dlatego też spora część kobiet przerzuciła się na sztuczne rzęsy. Dziś jednak mascary wydłużające rzęsy znów pojawiają się w drogeriach lecz z nową formułą gwarantującą satysfakcjonujące efekty. Jedną z takich perełek wśród mascar jest niezaprzeczalnie tusz do rzęs golden rose 3d mascara kosztująca w dodatku dosłownie grosze zwłaszcza, gdy przyrównamy cenę do jakości. Ta mascara zamiast przyczepiać sztuczne włókna do naszych rzęs i tym samym tworzyć właśnie efekt brzydkiej miotełki, unosi nasze rzęsy do góry dokładnie tak, jak zalotka właśnie w ten sposób je naturalnie wydłużając. Poza tym także je pogrubia, a jak wiemy efekt zagęszczenia rzęs u nasady również ma duży wpływ na ich wizualne wydłużenie.

Maskara ponadto nie skleja naszych rzęs, nie osypuje się i co najważniejsze – nie obciąża. Nie musimy zatem kupować zalotki, która nie jest zbyt zdrowa dla naszych rzęs lecz wystarczy, że zaopatrzymy się w dobrej jakości mascarę, aby móc cieszyć się pięknymi i wydłużonymi rzęsami przez cały dzień nie martwiąc się o efekt pandy.

Godne polecenia skupy aut<< >>Sposoby na pomoc niemowlętom w przypadku kolek

O Autorze : Kamil Bogdański