Moja przyjaciółka ma bardzo fajną pracę,. Projektuje ogrody i zajmuje się tym zajęciem od kilku lat. Poznałyśmy się na studiach. Razem uczyłyśmy się różnych technik projektowania i poznawałyśmy różne rośliny. Bardzo się polubiłyśmy i kiedy nasza edukacja dobiegła końca utrzymywałyśmy nadal kontakt. 

Powróciłam do projektowania ogrodów

projektowanie ogrodów poznańJa poznałam na studiach Krzyśka i zaszłam w ciążę natomiast Patrycja zajęła się swoją karierą. Nigdy jej nie zazdrościłam. Wręcz przeciwnie cieszyłam się z jej sukcesów zawodowych. Patrycja bardzo dobrze sobie radziła w branży. Miała wiele zleceń i wielu zadowolonych klientów. Projektowanie ogrodów poznań zawsze mi się podobało ale ja ze względu na dziecko została w domu. Kiedy Michałek poszedł do przedszkola zaczęłam się nudzić i szukać sobie jakiejś dodatkowej pracy i wtedy Patrycja zaczęła mnie przekonywać żebym zaczęła projektować ogrody,. Patrycja ma swoją firmę i szukała akurat jakiegoś pomocnika przy projektach. Zaproponowała mi dobre warunki. Postanowiłam porozmawiać o jej propozycji z moim mężem, który na szczęście przystał na godziny mojej pracy. Bardzo się ucieszyłam, że Patrycja dala mi taką szansę. Wiedziałam, ze od niej się wszystkiego nauczę. Muszę sobie przypomnieć sporo rzeczy. Już dawno nie zaprojektowałam żadnego ogrodu więc potrzebowałam trochę czasu żeby sobie wszystko przypomnieć. Patrycja pozwalała mi na pomaganie jej w wielu zleceniach. Sporo mi wyjaśniała i odpowiadała mi na każde pytanie.

Bardzo się cieszę, że przyjęłam jej propozycje. Teraz po kilku miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że to była bardzo dobra decyzja. Nie wyobrażam sobie teraz siedzenia w domu i nie pracowania w swoim zawodzie. Zarabiam dobre pieniądze i sama wykonuję już wiele zleceń. Jestem wdzięczna Patrycji za szansę jaką od niej otrzymałam.

Stylowe ramki na zdjęcia upiększają kawalerkę<< >>Znany producent wytrzymałej odzieży damskiej w kraju

O Autorze : Grzegorz Sarkow