Moja mama zawsze powtarzała, że należy utrzymywać w domu porządek i ład, ponieważ to podstawa. Mówiła, żeby jak najmniej rzeczy trzymać na widoku, ponieważ zaburza to harmonię. Dlatego od najmłodszych lat byłam uczona porządków i miałam swoje obowiązki w domu, na przykład jednego tygodnia czyściłam łazienkę, innego kuchnię.

Pomoc projektanta przy projekcie wnętrza mieszkania

projektant wnętrz - GdańskKiedy mamy już zabrakło w moim życiu,nie mogłam się jej więc poradzić, kiedy się przeprowadzałam. Jednak mając na uwadze jej rady, postanowiłam odpowiednio urządzić mieszkanie, żeby żyć sobie w czystości. Niezbędny był tutaj projektant wnętrz – Gdańsk, ponieważ jeżeli chodzi o wystrój, to nigdy nie byłam w tym zbyt dobra. Uznałam, że przyda nam się ktoś, kto będzie potrafił tak urządzić moje mieszkanie,jak zrobiłaby to moja mama, czyli w minimalistycznym stylu. Nauczyłam się od niej, że lepiej mniej niż za dużo. Dlatego spotkałam się z projektantem wnętrz już w następnym tygodniu i od razu zaczęliśmy omawiać szczegóły. Nie było sensu czekać, ponieważ mieszkanie stało praktycznie puste i trzeba było jak najszybciej doprowadzić je do ładu. Projektant pracował w ten sposób, żeby nas także angażować, nie chciał, żeby wszystko było jego decyzją i sugerował nam tylko, co by mogło dobrze wyglądać, a co niekoniecznie. Na przykład przyniósł nam wzorniki tapet i powiedział, żebyśmy wybrali z nich kilka, które najbardziej nam się podobają, żeby mógł dobrać do tego meble.

Podobała mi się taka forma współpracy, ponieważ dzięki temu wystrój który uzyskaliśmy, jest też po części moją zasługą. Projektant odparł, że najlepiej czujemy się w domu, który mogliśmy sami sobie zaprojektować, oczywiście z dużą pomocą doświadczonej osoby, która pomagała podejmować decyzje i pokazywała wiele katalogów.

Usługi dobrej kosmetyczki<< >>Kolczyki w przekłutych uszach

O Autorze : Zdzisław Paksiński