Jakiś czas temu okazało się, że w mojej miejscowości pojawiły się gwałtowne burze. Na początku myślałem, że mój dom jest solidny i przetrwa tak duże wahania pogody. Niestety okazało się, że wiatr zerwał nam część dachu. Na dodatek ten problem dotyczył nie tylko mojego domu.

Mieliśmy nowy dach z Piaseczna 

dachy z PiasecznaWiększość sąsiadów nie miała kawałka dachu. Wtedy pojawiła się natychmiastowa pomoc. Okazało się, że firma z Piaseczna wyszła na przeciwko potrzebom konsumentów i stworzyła specjalny pakiet dla osób dotkniętych problemem. Oczywiście oferta była przystosowana do potrzeb. Dachy z Piaseczna zaczęły sprzedawać się błyskawicznie. Na dodatek oferowano nie tylko całe konstrukcje ale także remonty lub częściową zmianę pokrycia. Takie rozwiązanie było nie zwykle przydatne. Sam wraz z żoną zdecydowałem się na takie rozwiązanie. Dach był elementem, który musieliśmy zrobić i nie było innej opcji. Na szczęście fachowcy bardzo szybko uporali się z naszym problemem a wszystko wróciło do porządku dziennego w przeciągu zaledwie kilku dni roboczych. Dach z Piaseczna był trochę inny od naszego poprzedniego ale również trwały i odporny. Na dodatek zaoferowano gwarancję oraz zniżkę na kolejne przykre wydarzenia związane ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Cieszyłem się, ponieważ to i tak część ubezpieczenia pokrywała koszty. Kilka lat temu skutecznie zabezpieczyłem się przed takimi nie przewidzianymi wydatkami i zainwestowałem w porządną firmę ubezpieczeniową.

Teraz nowy dach nie był dla mnie wielkim problemem i nie musiałem zaciągać kredytów jak moi sąsiedzi. Na dodatek wygodna oferta była specjalnie dostosowana do nas wszystkich. Teraz wszyscy zdecydowaliśmy się na ciemniejszy kolor pokrycia. Nasz poprzedni był dla nas trochę nudny, a my chcieliśmy trochę więcej zmian. 

Najlepsza wypożyczalnia aut dostawczych<< >>Fotografia ślubna jako biznes

O Autorze : Piotr Damaszek