Mam na imię Krzysiek i postanowiłem, że zacznę prowadzić bloga. Blog będzie o sprawach codziennych. Trochę o szkole trochę o pracy moich rodziców i czasem wspomnę coś o mojej starszej siostrze. Mieszkam i uczę się w miejscowości Warszawa.

Usługi ślusarskie mojego taty

usługi ślusarskie

Mój tata jest ślusarzem i wykonuje dobrą robotę usługi ślusarskie świadczy od lat i cena ma związku z tym ogromne znaczenie. Potrafi otworzyć każde zatrzaśnięte mieszkanie, auto czy dom. Używa do tego najnowocześniejszych sposobów. Często uczęszcza na jakieś szkolenia i kursy. Ja uczę się w technikum i che być spawaczem. Usługi spawalnicze będę świadczył też na wysokim poziomie jak mój wujek, który ma firmę. Często bierze mnie do pomocy przy różnych zleceniach. Dzięki temu mogę zobaczyć jak ta praca wygląda i dorobić sobie parę groszy. Mój tata poza tym, że świadczy usługi ślusarskie z Warszawy cena ma swoją firmę, która montuje bramy wjazdowe i garażowe swoim klientom. Automatyka do bram jest zamawiana przez handlowców od najlepszych producentów. Dodatkowo firma współpracuje z moim wujkiem, który przygotowuje dla nich balustrady na specjalne zamówienie. Czasem również przy nich pomagam. Mój tata świetnie prowadzi swoją firmę. Jest dobry dla swoich pracowników. Ceni ich za zaangażowanie i hojnie wynagradza. Pracownicy dostają paczki na święta i dodatki wakacyjne. Tata pomaga również swoim pracownikom przy montażu. Bramy wjazdowe i garażowe cieszą się dużym zainteresowaniem, więc tata pomaga przy zleceniach, żeby obsłużyć jak największa ilość klientów.

W posiadaniu firmy liczy się terminowość. Gdy klient jest zadowolony z jakości i obsługi będzie dalej firmę polecał. Tata daje mi dobry przykład i chcę być kiedyś tak pracowity jak on. Przede mną jeszcze tylko rok nauki i zaczynam pracę w swoim zawodzie.

Aromamarketing stosowane w sklepach<< >>Obozy językowe za granicą - szybki sposób nauki

O Autorze : Krystian Ząbek