Jeszcze nie tak dawno temu byłem właścicielem ogromnej firmy transportowej. Na chwilę obecną jednak zostało mi kilka samochodów dostawczych i hala, gdzie je trzymam. Planowałem wykorzystać to co mi pozostało i jeszcze na tym jakoś zarobić. Wpadłem na pomysł.

Wynajmuję wszystkie samochody dostawcze regularnie

wynajem samochodów dostawczych w WarszawieOtworzę nową firmę i będę oferował wynajem samochodów dostawczych w Warszawie, na które zawsze znajdą się chętni. Mam sprawne i zadbane samochody, które spełniają wszelkie kryteria. Nie chcę ich sprzedawać, ponieważ kupowałem je nowe i chciałbym, ażeby jeszcze na siebie zarobiły. Zająłem się załatwianiem formalności i zacząłem wynajmować samochody. Znam wiele osób z branży i dzięki temu szybko udało mi się znaleźć klientów. Oferuję wynajem samochodów dostawczych w Warszawie w dość atrakcyjnych cenach i dzięki temu wynajmowane są one bardzo regularnie. Zarobić się na tym da i to całkiem nieźle. Znowu wróciłem do gry a obawiałem się, że będę musiał szukać jakiejś pracy na etacie. Ja się do tego nie nadaję. Moja nowa firma ma się nieźle i nawet podjąłem współpracę z człowiekiem, u którego przeprowadzam kontrole techniczne wszystkich moich samochodów dostawczych. Każdy klient, który wynajmie ode mnie samochód dostawczy może mieć pewność, że otrzymuje w pełni sprawnie auto. Mam różne samochody. Dwa mniejsze i jeden duży, do którego można cały dom zapakować normalnie! Mam też jedną cysternę. Zostawiłem te konkretne samochody, bo wiedziałem, że różnorodność się na pewno opłaci.

Z obecnej firmy jestem o wiele bardziej zadowolony. Dużo łatwiej się nią zarządza i wszystko jest proste. To, że nie sprzedałem wszystkich samochodów było dobrą decyzją. Coś czułem, że jeszcze na pewno zostaną wykorzystane i przyniosą jakieś dochody.

Nawadnianie organizmu w upały<< >>Najpiękniejsza starówka w Toruniu

O Autorze : Kamil Bogdański