Bardzo lubię kwiaty. W swoim domu mam ich naprawdę sporo. W ogrodzie nie tylko sadzę kwiaty w ziemi, ale też stawiam w doniczki. Doniczki można postawić wszędzie lub potem przesunąć je w inne miejsce. W sklepach mamy różne typy doniczek o różnej wielkości. Warto zaznaczyć, że trzeba dopasować rozmiar doniczki do rozmiaru kwiatu.

Duże doniczki w ogrodzie

duże donice plastikoweMamy różne kwiaty, ale ja najbardziej lubię te, które kwitną. Wtedy lepiej wszystko wygląda. Ogród staje się ładny. Mam taki duży taras za domem i tam aby upiększyć go postawiłam doniczki z kwiatami. kupiłam sobie takie duże donice plastikowe. Wcale nie muszę mieć donic wykonanych z kamienia, gliny lub innego tworzywa. Wystarczą mi takie zwykłe doniczki. Na rynku można spotkać takie ozdobne doniczki lub takie proste. Ja wybrałam bardziej proste. To nie doniczki mają zwracać uwagę, tylko same kwiaty. Na tarasie postawiłam takich pięć donic. Kwiaty były ogromne, więc doniczki musiały być do nich proporcjonalne. Kupiłam je w sklepie ogrodniczym. W dodatku musiałam kupić ziemię do kwiatów. Mogłam potem już przesadzić kwiaty do tych donic. Na spód nasypałam trochę ziemi, potem wsypałam trochę odżywki i postawiłam roślinę. Dookoła niej wsypałam pozostałą ziemię i na sam koniec ją podlałam. Ustawiłam na brzegu tarasu. I tak zrobiłam z pozostałymi czterema donicami. Wolę kupować plastikowe doniczki, ponieważ są dużo tańsze od pozostałych. Mają zazwyczaj kolor jasnego brązu i z daleka wcale nie widać, że to plastik.

Na pewno wiele z was lubi prace w ogrodzie. Ja też je uwielbiam. Zawsze na wiosnę sadzę sporo kwiatów. Część sadzę w ziemi, a część w doniczkach. Tej wiosny wybrałam takie duże plastikowe doniczki. Kolor ich był brązowy, ale taki jasny. Wiele osób kupuje plastikowe doniczki zamiast glinianych.

Funkcjonalna fototapeta kuchenna<< >>Luksusowe zegarki Rolex

O Autorze : lucynas