Na wstępie muszę zaznaczyć, że w ogóle nie znam się na komputerach. Nie wiem co z czym powinno współgrać. Mąż mi wszystko ustawiał i tak korzystam, z tego co zrobił. Wszystko jest dobrze, dopóki sprzęt działa nienagannie. Jednak któregoś dnia, coś zaczęło mi dziwnie warczeć w komputerze. Zignorowałam to, ale następnego dnia wcale nie chciał się włączyć.

Ratunek dla mojego zepsutego komputera

pogotowie komputerowe koszalinPrzygotowywałam akurat prezentację do pracy, która była dla mnie bardzo ważna. Mąż wyjechał w delegację i byłam w domu całkiem sama, więc nie mógł mi pomóc. Zadzwoniłam do niego i podał mi numer na pogotowie komputerowe koszalin, który znalazł w internecie. Od razu zabrałam mój sprzęt i się tam udałam. Pogotowie komputerowe, różni się od serwisu tym, że naprawia w o wiele krótszym czasie usterkę. Pytałam panów, ile mniej więcej im to zajmie. Powiedzieli, że do 24 godzin powinni się zmieścić. Zastanawiałam się, co będę tyle czasu robiła bez komputera. Jednak już po paru godzinach zadzwonili do mnie. Powiedzieli, że była to jakaś drobna usterka, którą momentalnie naprawili. Nie trzeba było wgrywać nowego dysku, wszystkie moje pliki zostały, bo można było włączyć autoodzyskiwanie, jeśli komputer wyłączy nam się w trakcie pracy. To znaczy, tak mnie poinformował tamten pan i miał rację. Udało się do wszystkiego powrócić. Mój plik nadal był w komputerze i mogłam kontynuować tworzenie mojej prezentacji. Byłam taka szczęśliwa, gdy okazało się, że tak szybko naprawili usterkę, że nie mogłam wytrzymać z radości.

Bardzo dobrze jest znać kompetentną firmę, która pomoże w razie problemu z komputerem. Gdyby nie numer telefonu podany przez męża, pewnie do tej pory nie miałabym sprawnego komputera, a moja praca która miała być na za dwa dni, ległaby w gruzach.

Toner odpowiedni do naszej drukarki<< >>Wynajem sali weselnej - co składa się na koszt usługi?

O Autorze : Edward Mońka