Być po ślubie już 20 lat to naprawdę wielkie wydarzenie. Tyle ze sobą wytrzymać w szczęściu, złości, czy chorobie, nie jest takie proste. Ile to teraz rozwodów ludzie biorą, bo nie potrafią wyjść naprzeciw problemom. My zawsze wychodziliśmy z każdego kryzysu i jesteśmy ze sobą szczęśliwi. Mąż dba o mnie jak może i jestem zadowolona.

Prezent od męża w postaci naszyjnika z bursztynami

naszyjnik z bursztynem w srebrzeZastanawiałam się, co mąż kupił dla mnie na rocznicę. Ja wzięłam mu krawat i koszulę, bo bardzo lubił elegancko się ubierać. W dresie chyba nigdy go nie widziałam. Więc takie praktyczne prezenty zawsze się przydadzą. Widziałam, że chowa coś w swojej szafce, ładnie opakowane, ale nie starałam się szpiegować co to. Czekałam aż nadejdzie odpowiedni moment. Jak wróciłam do domu po pracy, czekała na mnie kolacja, aromatyczne spaghetti i czerwone wino, oraz tamten pakunek z szafki. Otworzyłam go i zobaczyłam naszyjnik z bursztynem w srebrze który był po prostu idealny. Nie mogłam się na niego napatrzeć. Miał drobne oczka i nie był przesadzony. Mąż pomógł mi zawiesić go na szyję. Subtelnie podkreślał szyję i dekolt i pięknie się prezentował. Wyglądałam w nim jak jakaś kobieta sukcesu, która ma kilka firm pod swoim dowodzeniem. Bardzo ucieszyłam się z mojego prezentu. Akurat dostałam zaproszenie od mojej koleżanki na urodziny, więc postanowiłam, że będzie to idealna okazja do założenia naszyjnika od męża. Założyłam do niego kremową sukienkę i wyruszyłam do moich znajomych z mężem. Naszyjnik dumnie ozdabiał szyję.

Czułam się bardzo dobrze w moim nowym naszyjniku. Koleżanki od razu zauważyły zmianę i chwaliły umiejętny dobór biżuterii. Powiedziałam im od razu, że to prezent od męża. Mąż potem chodził dumny jak paw, że nawet moje koleżanki doceniły jego prezent.

Pościel z nadrukiem ulubionego zespołu dla kibica<< >>Komu zlecić stworzenie strony www?

O Autorze : Władimir Kliczkowski