Obdarowywanie innych to dla mnie czysta przyjemność. Nie mam problemu z wybieraniem prezentów dla najbliższych mi osób. Czerpię z tego wielką satysfakcję i zawsze staram się wybierać takie upominki, jakie sama chciałabym dostać. Nie ukrywam, że sama lubię je dostawać i zawsze staram się przewidzieć, co dostanę i od kogo.

Kupiłam szwagrowi śmieszny fartuszek na prezent

śmieszne fartuszki kuchenne na upominekDwa miesiące temu siostrze urodziła się córeczka. Pod koniec tygodnia wybieramy się do niej i jej męża na jego trzydzieste urodziny. Wybierając dla niego prezent, chciałam połączyć obie te okazję i sprawić mu super odjazdowy upominek. W Internecie znalazłam stronę, na której mogę zakupić fartuszek kuchenny i wybrać do niego swój nadruk. Uznałam to za świetny pomysł. Szwagier jest wielkim miłośnikiem gotowania. Uwielbia spędzać czas w kuchni i fascynuje go poznawanie nowych smaków. Dlatego też cieszę się na nasze każde spotkanie, bo mam wówczas okazję skosztować jego dań i smakołyków. Śmieszne fartuszki kuchenne na upominek to dla niego świetny wybór. Nadruk miał nosić jego imię oraz napis, nawiązujący do tego, że został niedawno ojcem. Wybrałam oryginalny i niecodzienny prezent, z którego mam nadzieję, ucieszy się. Już widzę oczyma wyobraźni jak przy następnej okazji paraduje w nim w kuchni. Mam tylko nadzieję, że moje racjonalne podejście do tematu spodoba mu się. Dodatkowo zakupię mu parę rękawic do kuchni i czapkę kucharza. Myślę, że będzie to stanowiło spójną całość.

Oczywiście śmieszny fartuszek okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie zawiodłam się także na jego kuchni. Przyrządził swoje danie popisowe, czyli wołowinę w sosie sojowym z makaronem i grzybkami mun. Smak ten przełamał tajską sałatką z ogórka. Na deser był pięknie ozdobiony tort. Szwagier cały wieczór chodził w fartuchu, który mu podarowałam.

 

Bezpieczne nawierzchnie obiektów sportowych - placów zabaw, boisk<< >>Guma cięta wodą

O Autorze : Piotr Damaszek